SAMSUNG 65″ QB65C-N UHD 350 NITS 16/7 SOC ( NO WIFI,NO BT )
Tuotenumero: LH65QBCNBGCXEN
1295,00 €
(1031,87 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 28,6 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 16,6 × 161,2 × 94 cm (senttimetri) |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 3840 x 2160 |
| Liitännät | IR |
| Näytön koko, " | 65 |
| Toiminta-aika | 16/7 |
| Kirkkaus, cd/m² | 350 |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Sisäinen player | Kyllä |
| VESA-standardi, mm | 400 x 300 |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 4000:1 |
| Pivot ominaisuus | Kyllä |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Paneelin tyyppi | VA |
| Virkistystaajuus, Hz | 48 – 75 |
| Vasteaika, ms | 8 |
| Energialuokka | G |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 1456.8 x 28.5 x 831.9 |
| Tuotteen paino, kg | 21.5 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 178 |
| Katselukulma (pysty), ° | 178 |
| Virrankulutus valmiustilassa, W | 0.5 |
| Käyttöjärjestelmä | Tizen 7.0 |
| Virrankulutus, W | 187 |
| HDMI -porttien määrä | 3 |
| Käyttölämpötila, °C | 0 – 40 |
| Pikselitiheys, mm | 0.372 x 0.372 |
| Muistikapasiteetti | 8 GB |
| Kehyksen paksuus, mm | 11.5 |













