DORO 8210 DARK BLUE (W/O CHARGER)
Tuotenumero: 8731
375,00 €
(298,80 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Mobiilikäyttöjärjestelmä | Android |
|---|---|
| Akun kapasiteetti, mAh | 3000 |
| Näytön koko, " | 6.1 |
| RAM-muisti | 4 GB |
| Takakamera, MP | 16 + 2 + 2 |
| Tallennuskapasiteetti | 64 GB |
| Zero-Touch Enrollment-tuki | Kyllä |
| Knox Mobile Enrollment-tuki | Ei |
| IP-luokitus | IP54 |
| Käyttöjärjestelmän versio | 12 |
| NFC-tuki | Kyllä |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1560 x 720 |
| Kaksois-SIM ominaisuus | Ei |
| Prosessorin kellotaajuus, GHz | N/A |
| Etukamera, MP | 5 |
| Latausliittimen tyyppi | USB-C |
| SIM kortin tyyppi | nano-SIM |
| Bluetooth | Kyllä |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 156 x 72.99 x 9.2 |
| Tuotteen paino, g | 169.2 |
| Bluetooth-versio | 5.2 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Näyttö | 6.1" HD+ 19.5:9 Notch |
| Liitännät | USB-C |
| GPS | Kyllä |
| GLONASS | Kyllä |
| Väri | Sininen |
| Yhteensopivat muistikortit | microSD |
| Laturi/verkkovirta-adapteri myyntipaketissa | Ei |











