SAMSUNG GALAXY A16 LTE BLACK 128GB
Tuotenumero: SM-A165FZKBEUB
189,00 €
(150,60 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Zero-Touch Enrollment-tuki | Kyllä |
|---|---|
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 77.9 x 7.9 x 164.4 |
| Mobiilikäyttöjärjestelmä | Android |
| Akun kapasiteetti, mAh | 5000 |
| Näytön koko, " | 6.7 |
| RAM-muisti | 4 GB |
| Tallennuskapasiteetti | 128 GB |
| Takakamera, MP | 50 + 5 + 2 |
| Knox Mobile Enrollment-tuki | Kyllä |
| IP-luokitus | IP54 |
| Käyttöjärjestelmän versio | 14 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1080 x 2340 |
| NFC-tuki | N/A |
| Etukamera, MP | 13 |
| Latausliittimen tyyppi | USB-C |
| Sormenjäljenlukija | Kyllä |
| Laturi/verkkovirta-adapteri myyntipaketissa | Ei |
| Bluetooth | Kyllä |
| Bluetooth-versio | 5.3 |
| Tuotteen paino, g | 200 |
| WLAN tyyppi | Wi-Fi 5 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Virkistystaajuus, Hz | 90 |
| Näyttö | 6,7" FHD+ Infinity-U Super AMOLED, 90 Hz, 420 nits, 1080 x 2340 px |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Prosessorin malli | Octa Core |
| Liitännät | USB-C |
| GPS | Kyllä |
| Virtalähde, W | 25 |
| Pakkaussisältö | Galaxy A16 LTE:n lisäksi: johto (USB-C), SIM-kortin |
| Yhteensopivat muistikortit | microSD |
| Maksimi muistikortin koko | 1 TB |
| Integroitu muistikortinlukija | Kyllä |










