SAMSUNG GALAXY XCOVER7 5G ENTERPRISE EDITION BLACK 128 GB
Tuotenumero: SM-G556BZKDEEB
445,00 €
(354,58 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Mobiilikäyttöjärjestelmä | Android |
|---|---|
| Akun kapasiteetti, mAh | 4050 |
| Näytön koko, " | 6.6 |
| Tallennuskapasiteetti | 128 GB |
| Kaksois-SIM ominaisuus | Kyllä |
| Takakamera, MP | 50 |
| Etukamera, MP | 5 |
| Zero-Touch Enrollment-tuki | Kyllä |
| Käyttöjärjestelmän versio | 13 |
| Knox Mobile Enrollment-tuki | Kyllä |
| IP-luokitus | IP68 |
| Latausliittimen tyyppi | USB-C |
| RAM-muisti | 6 GB |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 2220 x 1080 |
| SIM kortin tyyppi | nano-SIM, eSIM |
| Tuotteen paino, g | 240 |
| Virkistystaajuus, Hz | 60 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 169 x 80.1 x 10.2 |
| Prosessorin malli | Mediatek Dimensity 6100+ |
| Bluetooth-versio | 5.3 |
| Laturi/verkkovirta-adapteri myyntipaketissa | Ei |
| WLAN tyyppi | Wi-Fi 6E |
| Bluetooth | Kyllä |
| Virtalähde, W | 15 |
| Näyttö | 6,6? FHD+ TFT LCD 60 Hz Gorilla Glass Victus |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Yhteensopivat muistikortit | microSD |
| Maksimi muistikortin koko | 1 TB |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Liitännät | USB-C |
| Integroitu muistikortinlukija | Kyllä |









