SAMSUNG GALAXY Z FOLD7 JETBLACK 256GB
Tuotenumero: SM-F966BZKBEUB
2149,00 €
(1712,35 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Mobiilikäyttöjärjestelmä | Android |
|---|---|
| Näytön koko, " | 8.0 |
| Tallennuskapasiteetti | 256 GB |
| Takakamera, MP | 200 + 12 + 10 |
| RAM-muisti | 12 GB |
| Akun kapasiteetti, mAh | 4400 |
| Zero-Touch Enrollment-tuki | Kyllä |
| IP-luokitus | IP48 |
| Knox Mobile Enrollment-tuki | Kyllä |
| Käyttöjärjestelmän versio | 15 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 2184 x 1968 |
| Kaksois-SIM ominaisuus | Kyllä |
| NFC-tuki | Kyllä |
| Android Enterprise Recommended | Ei |
| Latausliittimen tyyppi | USB-C |
| Etukamera, MP | 10 |
| Sormenjäljenlukija | Kyllä |
| SIM kortin tyyppi | nano-SIM, eSIM |
| Laturi/verkkovirta-adapteri myyntipaketissa | Ei |
| Bluetooth | Kyllä |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 143.2 × 158.4 × 4.2 |
| Tuotteen paino, g | 215 |
| Bluetooth-versio | 5.4 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| WLAN tyyppi | Wi-Fi 7 |
| Prosessorin malli | Snapdragon 8 Elite |
| Virkistystaajuus, Hz | 120 |
| Liitännät | USB-C |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Näyttö | 8,0" Dynamic AMOLED 2X QXGA+ (2184×1968), 1-120Hz, 2600 nits |
| GPS | Kyllä |
| Virtalähde, W | 25 |
| Langaton lataus | Kyllä |
| GLONASS | Kyllä |
| Prosessoriytimien määrä | 8 |
| USB-C lataava | Kyllä |
| USB-C latausteho max., W | 25 |










