SAMSUNG GALAXY TAB S10 FE+ 5G GRAY 8+128 GB
Tuotenumero: SM-X626BZAREUB
1019,00 €
(811,95 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 0,97 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 2,2 × 31,8 × 21,4 cm (senttimetri) |
| Zero-Touch Enrollment-tuki | Kyllä |
| Tallennuskapasiteetti | 128 GB |
| Muistikapasiteetti | 8 GB |
| Mobiilikäyttöjärjestelmä | Android |
| Liitännät | USB-C |
| Näytön koko, " | 13.1 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 2880 x 1800 |
| Mobiiliyhteys | Kyllä |
| Akun kapasiteetti, mAh | 10090 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 194.7 x 6.0 x 300.6 |
| Takakamera, MP | 13 |
| Etukamera, MP | 12 |
| Tuotteen paino, g | 668 |
| Bluetooth-versio | 5.3 |
| Prosessorin malli | Exynos 1580 |
| Bluetooth | Kyllä |
| WLAN tyyppi | 802.11a/b/g/n/ac/ax 2.4GHz+5GHz, HE80, MIMO, 1024-QAM, Wi-Fi Direct |
| Yhteensopivat muistikortit | MicroSD |
| Maksimi muistikortin koko | 2 TB |
| GPS | Kyllä |
| GLONASS | Kyllä |
| Kaksois-SIM ominaisuus | Kyllä |
| Videotallennus | UHD 4K (3840 x 2160) @30 fps |
| Tuetut videoformaatit | MP4, M4V, 3GP, 3G2, AVI, FLV, MKV, WEBM |
| Tuetut äänitiedostot | MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA |
| 5G modeemi | Kyllä |
| Sensorit | Kiihtyvyysanturi, Sormenjälkianturi, Gyrometri, Geomagneettinen anturi, Hall-anturi, Valoanturi |
| Knox Mobile Enrollment-tuki | Kyllä |
Yhteensopivat tuotteet
-

SUOJAKALVON ASENNUS TABLET-LAITTEESEEN
22,90 € Lisätietoa -

MARKKINOINTI- YMS. MATERIAALIN PAKKAUS P
14,90 € Lisätietoa -

OHJELMAN TAI ASENNUSTIEDOSTON ASENNUS
26,90 € Lisätietoa -

SAMSUNG BOOK COVER KEYBOARD SLIM TAB S10 FE+
149,00 € Lisätietoa -

SAMSUNG SMART BOOK COVER TAB S10 FE+
88,90 € Lisätietoa -

SIM- TAI MUISTIKORTIN ASENNUS
13,90 € Lisätietoa -

ZERO TOUCH ENROLLMENT JO TOIMITETUILLE LAITTEILLE
13,90 € Lisätietoa -

ANDROID KÄYTTÖJÄRJESTELMÄN PÄIVITYS
26,90 € Lisätietoa -

SAMSUNG ANTI-REFLECTING SCREEN PROTECTOR TAB S10 FE+
39,90 € Lisätietoa










