
SAMSUNG 98″ QM98C UHD 500 NITS 24/7 SOC WIFI_
Tuotenumero: LH98QMCEBGCXEN
5825,00 €
(4641,43 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 78 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 237 × 23,5 × 138,5 cm (senttimetri) |
| Näytön koko, " | 98 |
| Liitännät | Ethernet (RJ-45) |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Toiminta-aika | 24/7 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | N/A |
| VESA-standardi, mm | 600 x 400 |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 5000:1 |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Pivot ominaisuus | N/A |
| Paneelin tyyppi | VA |
| Vasteaika, ms | 8 |
| Energialuokka | B |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 2180.6 x 48.4 x 1243.9 |
| Katselukulma (pysty), ° | 178 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 178 |
| Virrankulutus valmiustilassa, W | 0.5 |
| Tuotteen paino, kg | 62 |
| Käyttölämpötila, °C | 0 – 40 |
| Käyttöjärjestelmä | Tizen 7.0 |
| Muistikapasiteetti | 16 GB |
| IP-luokitus | IP5X |
| Kehyksen paksuus, mm | 15 |
| Pikselitiheys, mm | 0.5622 x 0.5622 |
| Salaus / suojaus | 802.1x (WPA2 Enterprise): EAP-TLS, EAP-TTLS, EAP-PEAP, WPA3-Persona |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 3840 x 2160 |
| Kirkkaus, cd/m² | 500 |











