HONOR 400 SMART 4GB+256GB DESERT GOLD
Tuotenumero: 5109BWXX
285,00 €
(227,09 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 0,34 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 17,7 × 8,5 × 3 cm (senttimetri) |
| Tallennuskapasiteetti | 256 GB |
| Mobiilikäyttöjärjestelmä | Android |
| Näytön koko, " | 6.77 |
| Takakamera, MP | 50 + 2 |
| RAM-muisti | 4 GB |
| Akun kapasiteetti, mAh | 6500 |
| Zero-Touch Enrollment-tuki | Kyllä |
| IP-luokitus | IP54 |
| Käyttöjärjestelmän versio | 15 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1610 x 720 |
| Kaksois-SIM ominaisuus | Kyllä |
| NFC-tuki | Kyllä |
| Latausliittimen tyyppi | USB-C |
| Etukamera, MP | 5 |
| Sormenjäljenlukija | Kyllä |
| SIM kortin tyyppi | nano-SIM |
| Laturi/verkkovirta-adapteri myyntipaketissa | Ei |
| Bluetooth | Kyllä |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 76.8 x 166.89 x 8.24 |
| Tuotteen paino, g | 206 |
| Bluetooth-versio | 5.1 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| WLAN tyyppi | 802.11 a/b/g/n/ac, 2.4G/5G |
| Prosessorin malli | Qualcomm Snapdragon 6s Gen 3 |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Virkistystaajuus, Hz | 120 |
| Liitännät | USB-C |
| GPS | Kyllä |
| Langaton lataus | Ei |
| GLONASS | Kyllä |
| Sisäänrakennettu kamera | Kyllä |
| A-GPS tuki | Kyllä |
Yhteensopivat tuotteet
-

SCREENOR TEMPERED HONOR 200 SMART / 400 SMART FULL COVER
22,90 € Lisätietoa -

ANDROID KÄYTTÖJÄRJESTELMÄN PÄIVITYS
26,90 € Lisätietoa -

SCREENOR BUMPER HONOR 400 SMART LÄPINÄKYVÄ
20,90 € Lisätietoa -

OHJELMAN TAI ASENNUSTIEDOSTON ASENNUS
26,90 € Lisätietoa -

VARALAITEPALVELU (MOBIILI)
54,90 € Lisätietoa -

HONOR SUPERCHARGE POWER ADAPTER (MAX 80W)
35,90 € Lisätietoa -

VARALAITEPALVELU PLUS (MOBIILI)
103,90 € Lisätietoa -

HONOR CHOICE MILI LITAG WHITE
40,90 € Lisätietoa -

MARKKINOINTI- YMS. MATERIAALIN PAKKAUS P
14,90 € Lisätietoa -

SUOJALASIN ASENNUS
22,90 € Lisätietoa -

HONOR SUPERCHARGE SWITCHING POWER ADAPTOR(MAX 66W) WHITE
35,90 € Lisätietoa -

SCREENOR SMART HONOR 400 SMART
24,90 € Lisätietoa












