LENOVO X9 15 G1 U7-258V/15.3”2.8K-TOUCH/32GB/1TB/ARC140V/W11P/3P
Tuotenumero: 21Q6001FMX
2405,00 €
(1916,33 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Valmistajan arvio: Koko elinkaaren aikaiset CO2 -päästöt, kg | 199 |
|---|---|
| Valmistajan arvio: Valmistuksen aikaiset CO2 -päästöt, kg | 153.83 |
| Valmistajan arvio: Päästöarvioissa käytetty tuotteen elinkaari, vuotta | 4 |
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 Pro |
| Muistikapasiteetti | 32 GB |
| Tallennuskapasiteetti | 1 TB SSD |
| Prosessorityyppi | Intel Core Ultra 7 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 2880 x 1800 |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Näytön koko, " | 15.3 |
| Kiiltävä näyttö | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Mobiiliyhteys | Ei |
| Liitännät | Audio (3.5mm) |
| Smart Card -lukija | Ei |
| Sormenjäljenlukija | Kyllä |
| Optinen asema | Ei |
| Integroitu muistikortinlukija | Ei |
| Telakointi | USB-C |
| Erillinen numeronäppäimistö | Ei |
| Näytönohjain | Intel ARC Graphics |
| Muistin enimmäismäärä | 32 GB |
| Tuotteen paino, g | 1400 |
| Bluetooth | Kyllä |
| Prosessorin malli | Intel Core Ultra 7 258V (Max. 4.80GHz, 12M, 8C) |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Sisäänrakennettu kamera | Kyllä |
| Muistin tyyppi | LPDDR5x |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 339.55 x 228.5 x 12.9 |
| Bluetooth-versio | 5.4 |
| Akun kapasiteetti, Wh | 80 |
| Virtalähde, W | 65 |
| Prosessoriytimien määrä | 12 |
| Sisäänrakennettu mikrofoni | Kyllä |
| Näytönohjain muisti (dedikoitu) GB | Käyttää keskusmuistia |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Muistin nopeus, MHz | 8533 |
| WLAN tyyppi | Intel Wi-Fi 7 BE201 |
| WLAN antennit | 2×2 |
| Näytönohjain perhe | Intel Arc |
| Muistipaikat | 1 |
| HDMI -porttien määrä | 1 |
| USB-A (USB 3.2) porttien määrä | 1 |
| Intel Smart Cache, MB | 12 |
| Intel vPro | Ei |
| Intel Virtualisointi teknologia | VT-x / VT-d |
| Intel Hyper Threading | Ei |
| Prosessorin kellotaajuus, GHz | 2.20 |
| Intel Turbo Boost, GHz | 4.80 |
| Vapaat muistipaikat | 0 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Ympäristösertifikaatit | TCO 10.0 |
| Copilot+PC | Kyllä |
| NPU | Kyllä |









