DELL PRO 13 PLUS U7-268V/13FHD+/32GB/512SSD/WWR/W11P/1BW
Tuotenumero: 9GXN9
2389,00 €
(1903,59 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Valmistajan arvio: Valmistuksen aikaiset CO2 -päästöt, kg | 82.6 |
|---|---|
| Valmistajan arvio: Koko elinkaaren aikaiset CO2 -päästöt, kg | 109 |
| Valmistajan arvio: Päästöarvioissa käytetty tuotteen elinkaari, vuotta | 4 |
| Liitännät | HDMI |
| Sormenjäljenlukija | Kyllä |
| Erillinen numeronäppäimistö | Ei |
| Näytönohjain | Intel ARC Graphics 140V |
| Smart Card -lukija | Kyllä |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Mobiiliyhteys | Optiona |
| Telakointi | Thunderbolt |
| Muistin enimmäismäärä | 32 GB |
| Tuotteen paino, g | 1230 |
| Optinen asema | Ei |
| Integroitu muistikortinlukija | Ei |
| Kiiltävä näyttö | Ei |
| Prosessorin malli | Intel Core Ultra 7 268V (Max. 5.00GHz, 12M, 8C) |
| Bluetooth | Kyllä |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Sisäänrakennettu kamera | Kyllä |
| Muistin tyyppi | LPDDR5x |
| Bluetooth-versio | 5.4 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 300 x 215 x 19.95 |
| Prosessoriytimien määrä | 8 |
| Akun kapasiteetti, Wh | 55 |
| Virtalähde, W | 65 |
| Sisäänrakennettu mikrofoni | Kyllä |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Muistin nopeus, MHz | 8533 |
| WLAN tyyppi | Wi-Fi 7 BE201 |
| WLAN antennit | 2×2 |
| Näytönohjain perhe | Intel Arc |
| Muistipaikat | 1 |
| Intel Virtualisointi teknologia | VT-x / VT-d |
| Intel Hyper Threading | Ei |
| HDMI -porttien määrä | 1 |
| Intel Smart Cache, MB | 12 |
| Intel Turbo Boost, GHz | 5.00 |
| Intel vPro | Kyllä |
| USB-A (USB 3.2) porttien määrä | 2 |
| Vapaat muistipaikat | 0 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Ympäristösertifikaatit | Energy Star |
| Suorituskykyisten ytimien määrä | 4 |
| Thunderbolt porttien määrä | 2 |
| Energiatehokkaiden ytimien määrä | 4 |
| Kirkkaus, cd/m² | 300 |
| Asennuskielivaihtoehdot | Tanska |
| NFC-tuki | Kyllä |
| USB-C lataava | Kyllä |
| Laturi/verkkovirta-adapteri myyntipaketissa | Kyllä |
| USB-C latausteho max., W | 72 |
| USB-C latausteho min., W | 27 |
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 Pro |
| Näytön koko, " | 13.3 |
| Tallennuskapasiteetti | 512 GB SSD |
| Muistikapasiteetti | 32 GB |
| Prosessorityyppi | Intel Core Ultra 7 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1920 x 1200 |
| Kosketusnäyttö | Ei |











