Kuvaus
TP-Link Archer AX55 on WiFi 6 reititin jopa 2402 Mbps nopeudella 5 Ghz taajuudella. Neljä gigabittistä LAN-porttia antavat nopeat yhteydet myös langallisesti. Käyttöönotto on nopea ja helppo TP-Link Tether-sovelluksella.
Tuotenumero: ARCHER-AX55
139,00 €
(110,76 € ALV 0%)
TP-Link Archer AX55 on WiFi 6 reititin jopa 2402 Mbps nopeudella 5 Ghz taajuudella. Neljä gigabittistä LAN-porttia antavat nopeat yhteydet myös langallisesti. Käyttöönotto on nopea ja helppo TP-Link Tether-sovelluksella.
| Paino | 0,94 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 7,8 × 33,3 × 24,3 cm (senttimetri) |
| Langaton standardi | 802.11 g |
| Ethernet LAN (RJ-45) porttien määrä | 5 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 261.1 × 134.5 × 41 |
| Antennien lukumäärä | 4 |
| Antennityyppi | Fixed High-performance |
| Sertifikaatit | FCC, CE, RoHS |
| Taajuusalue, GHz | 2.4 – 5 |
| Ethernet LAN -siirtonopeudet, Mbit/s | 574, 2402 |
| DHCP-asiakas | Kyllä |
| Suhteellinen kosteusalue, % | 10-90 |
| DHCP palvelin | Kyllä |
| Käyttölämpötila, °C | 0-40 |
| Quality of Service (QoS)-tuki | Kyllä |
| Power over Ethernet (PoE) -tuki | Kyllä |
| Liitäntä | RJ45 |
| Painikkeet | Wi-Fi/WPS Button |
| Virtalähde, V | 12 |