Kuvaus
TP-Link Archer C24 on WiFi 5 reititin, mikä tukee kolmea eri käyttötilaa: reititin, tukiasema ja toistin.
Neljä ulkoista antennia auttavat pitämään verkon kantaman kunnossa.
Yritysmyynti
Tuotenumero: ARCHER-C24
58,90 €
(46,93 € ALV 0%)
Varasto loppu
TP-Link Archer C24 on WiFi 5 reititin, mikä tukee kolmea eri käyttötilaa: reititin, tukiasema ja toistin.
Neljä ulkoista antennia auttavat pitämään verkon kantaman kunnossa.
| Paino | 0,48 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 22,4 × 25 × 8 cm (senttimetri) |
| Langaton standardi | 802.11 g |
| Ethernet LAN (RJ-45) porttien määrä | 4 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 115 x 106.7 x 24.3 |
| Antennien lukumäärä | 4 |
| Antennityyppi | Fixed Omni Directional |
| Käyttölämpötila, °C | 0-40 |
| Sertifikaatit | FCC, CE, RoHS |
| Varastointilämpötila, °C | -40-40 |
| Liitännät | Ethernet (RJ-45) |












