SAMSUNG GALAXY A36 5G AWESOME BLACK 128 GB ENTERPRISE EDITION
Tuotenumero: SM-A366BZKBEEB
389,00 €
(309,96 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Mobiilikäyttöjärjestelmä | Android |
|---|---|
| Zero-Touch Enrollment-tuki | Kyllä |
| Akun kapasiteetti, mAh | 5000 |
| Näytön koko, " | 6.7 |
| RAM-muisti | 6 GB |
| Tallennuskapasiteetti | 128 GB |
| Takakamera, MP | 50 + 8 + 5 |
| Knox Mobile Enrollment-tuki | Kyllä |
| IP-luokitus | IP67 |
| NFC-tuki | Kyllä |
| Etukamera, MP | 12 |
| Latausliittimen tyyppi | USB-C |
| SIM kortin tyyppi | eSIM |
| Sormenjäljenlukija | Kyllä |
| Laturi/verkkovirta-adapteri myyntipaketissa | Ei |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 78.2 × 162.9 × 7.4 |
| Tuotteen paino, g | 195 |
| Bluetooth | Kyllä |
| Bluetooth-versio | 5.3 |
| WLAN tyyppi | Wi-Fi 6 |
| Prosessorin malli | Qualcomm Snapdragon 6 Gen 3 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Virkistystaajuus, Hz | 120 |
| Näyttö | 6,7" FHD+ Super AMOLED Infinity-O (19.5:9), 120 Hz, 1200 nits (HBM) |
| Liitännät | USB-C |
| Pakkaussisältö | Galaxy A36:n mukana tulee USB Type-C -kaapeli, |
| Android Enterprise Recommended | Kyllä |










