BROTHER MFC-L6710DW MV-LASER-AIO
Tuotenumero: MFCL6710DWRE1
785,00 €
(625,50 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 23,78 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 56,5 × 58,5 × 63,5 cm (senttimetri) |
| Väritulostus | Ei |
| Tulostusteknologia | Mustavalkolaser |
| Vakioliitännät | IEEE 802.11 A/B/G/N |
| Tulostusnopeus (musta, normaalilaatu, A4), sivua/min. | 50 |
| Kaksipuolinen tulostus | Kyllä |
| Paperinsyöttökapasiteetti, arkkia | 520 |
| Ensimmäisen sivun tulostus (MV, A4, ready), sek. | 6.7 |
| All In One -toiminnot | Tulostus |
| Tulostuskieli | PDF 1.7 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Sisäinen muisti, MB | 512 |
| Kuukausikapasiteetti (max), sivua | 8000 |
| Tulostustekniikan tarkkuus, dpi | 1200 x 1200 |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Tuotteen paino, g | 17300 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 495 x 473 x 518 |
| Virrankulutus, W | 710 |
| Valmistajan arvio: Koko elinkaaren aikaiset CO2 -päästöt, kg | 640 |
| Valmistajan arvio: Valmistuksen aikaiset CO2 -päästöt, kg | 176.5 |
| Valmistajan arvio: Kuljetuksen CO2 -päästöt, kg | 14 |
| Valmistajan arvio: Käytön aikaiset CO2 -päästöt, kg | 410 |
| Valmistajan arvio: Kierrätyksen CO2 -päästöt, kg | 38 |
| Valmistajan arvio: Päästöarvioissa käytetty tuotteen elinkaari, vuotta | 5 |
| Ympäristösertifikaatit | Nordic Swan |
Yhteensopivat tuotteet
-

ZBR8LS36SPP SECURE PRINT PLUS LICENCE
179,00 € Lisätietoa -

ZBR8LSTPC005 THINPRINT CLIENT – TUO TULOSTIMEEN VIRTUAALISEN TYÖYMPÄRISTÖN TUEN
91,90 € Lisätietoa -

BROTHER TN3610 ULTRA HIGH YIELD TONER CARTRIDGE, 18,000 PAGES
309,00 € Lisätietoa -

BROTHER TN3600 STANDARD YIELD TONER CARTRIDGE, BLACK, 3,000 PAGES
115,00 € Lisätietoa -

ZBR8LSBPP004 BARCODE PRINT (+) – TUO VIIVAKOODITUEN TULOSTIMEEN
269,00 € Lisätietoa -

BROTHER TN3600XL HIGH YIELD TONER BLACK CARTRIDGE, 6,000 PAGES
205,00 € Lisätietoa -

BROTHER TN3600XXL SUPER HIGH YIELD BLACK TONER CARTRIDGE, 11,000 PAGES
255,00 € Lisätietoa -

ZBR8LS48BAR BARCODE UTILITY LICENCE
269,00 € Lisätietoa -

ZBR8LSRPS003 REMOTE PANEL – VIANETSINTÄ ETÄNÄ
119,00 € Lisätietoa -

ZBR8LSRHS001 REQUEST HELP – TUO TUKIPYYNNÖN TULOSTIMEN OHJAUSPANEELIIN
119,00 € Lisätietoa -

BROTHER DR3600 DRUM UNIT, APPROX. 75,000 PAGES AT 3 PAGES PER JOB
325,00 € Lisätietoa -

ZBR8LSOSS002 ORDER SUPPLIES – TUO TARVIKETILAUKSEN TULOSTIMEN OHJAUSPANEELIIN
119,00 € Lisätietoa












