Kuvaus
Zyxel SFP-LX-10-D lähetin-vastaanotin-moduuli
Gigabitin 1000BaseLX yksimuotokuitu (single-mode) LC-liitännällä kytkimen SFP (mini-GBIC) modulipaikkaan. Maksimi etäisyys 10 km. DDMI (Digital Diagnostics Monitoring Interface) -versio.
Tuotenumero: 91-010-203001B
73,90 €
(58,88 € ALV 0%)
Zyxel SFP-LX-10-D lähetin-vastaanotin-moduuli
Gigabitin 1000BaseLX yksimuotokuitu (single-mode) LC-liitännällä kytkimen SFP (mini-GBIC) modulipaikkaan. Maksimi etäisyys 10 km. DDMI (Digital Diagnostics Monitoring Interface) -versio.
| Paino | 0,04 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 11,6 × 6,5 × 2,5 cm (senttimetri) |
| Enimmäisteho | -3 dBm |
| Enimmäisvirta, A | 0.30 |
| Kantama, m | 10000 |
| Virta | 3.1 – 3.5 V |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 13.40 x 56.00 x 12.40 |
| Tuotteen paino, g | 16 |
| Aallonpituus, nm | 1310 |
| Liitäntä | LC |
| Sertifikaatit | TUV |
| Herkkyys, dB | -20 |



