Kuvaus
Zyxel SFP-SX-D lähetin-vastaanotin-moduuli
Gigabitin 1000BaseSX monimuotokuitu (multi-mode) LC-liitännällä kytkimen SFP (mini-GBIC) modulipaikkaan. Maksimi etäisyys 550 m. DDMI (Digital Diagnostics Monitoring Interface) -versio.
Tuotenumero: 91-010-204001B
65,90 €
(52,51 € ALV 0%)
Zyxel SFP-SX-D lähetin-vastaanotin-moduuli
Gigabitin 1000BaseSX monimuotokuitu (multi-mode) LC-liitännällä kytkimen SFP (mini-GBIC) modulipaikkaan. Maksimi etäisyys 550 m. DDMI (Digital Diagnostics Monitoring Interface) -versio.
| Paino | 0,04 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 11,5 × 6,2 × 2,5 cm (senttimetri) |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 13.40 x 56.00 x 12.40 |
| Tuotteen paino, g | 24 |
| Aallonpituus, nm | 850 |
| Liitäntä | LC |
| Sertifikaatit | TUV |
| Herkkyys, dB | -17 |
| Enimmäisteho | -3 dBm |
| Enimmäisvirta, A | 0.25 |
| Kantama, m | 550 |
| Virta | 3.1 – 3.5 V |



