Hyppää sisältöön

EXTREME NETWORKS CLOUD APPLIANCE XCC - 100 DEVICE PERM ADOPTION

12909,00  (10410,48  ALV 0%)
Varastossa

EXTREME NETWORKS 5420F 48PORT POE+ SWITCH

8329,00  (6716,94  ALV 0%)
Vähän varastossa

EXTREME NETWORKS 5420F 48X1GB, 4X10SFP+

6019,00  (4854,03  ALV 0%)
Varastossa

EXTREME NETWORKS X620-16T-BASE (12X100MB/1GB/10GBASE-T,4X100MB/1GB/10GBASE-T/SFP/SFP+,WO PSU)

6009,00  (4845,97  ALV 0%)
Varastossa

EXTREME NETWORKS X440-G2-48P-10GE4

5465,00  (4407,26  ALV 0%)
Varastossa

EXTREME NETWORKS 5420F 24PORT POE+ SWITCH

5419,00  (4370,16  ALV 0%)
Varastossa

EXTREME NETWORKS X620-16X-BASE (16X100MB/1GB/10GBASE-X SFP+,WO PSU)

4955,00  (3995,97  ALV 0%)
Varastossa

EXTREME NETWORKS 5520 24PORT DATA SWITCH

4735,00  (3818,55  ALV 0%)
Vähän varastossa

EXTREME NETWORKS X440-G2-24X-10GE4

4569,00  (3684,68  ALV 0%)
Vähän varastossa

EXTREME NETWORKS 5420F 24PORT DATA SWITCH

4515,00  (3641,13  ALV 0%)
Varastossa

ZYXEL XGS4600-32F L3 MANAGED SWITCH, 24 PORT GIG SFP, 4 DUAL PERS. AND 4X 10G SFP+, STACKABLE, DUAL PSU

3769,00  (3039,52  ALV 0%)
Vähän varastossa

EXTREME NETWORKS CLOUD APPLIANCE XCC - 25 DEVICE PERM ADOPTION

3229,00  (2604,03  ALV 0%)
Varastossa

LENOVO BROCADE 300 ESSENTIAL SERVICE - 5YR 24X7 4HR RESPONSE

2479,00  (1999,19  ALV 0%)
Varastossa

EXTREME NETWORKS 5520-VIM 4X25GE SFP28 MACSEC

2425,00  (1955,65  ALV 0%)
Vähän varastossa

EXTREME 10 GIGABIT ETHERNET SFP+ MODULE 1310NM SMF 10KM LINK LC CONNECTOR

2115,00  (1705,65  ALV 0%)
Vähän varastossa

EXTREME NETWORKS X435-24P-4S 24 X 10/100/1000BASE-T POE+ FULL

2019,00  (1628,23  ALV 0%)
Varastossa