Kuvaus
Paketin sisältö:
- RJ11 cable
- Sähköjohto
- Rack mounting brackets
- Käyttöohje
- Safety guide
Yritysmyynti
Tuotenumero: SRVL48RMBP2U
2209,00 €
(1760,16 € ALV 0%)
Vähän varastossa
Paketin sisältö:
| Paino | 34 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 25 × 80 × 60,5 cm (senttimetri) |
| UPS laitteet ja tarvikkeet | Kyllä |
| Telinekorkeus (unit) | 2 |
| Pariston tyyppi | Li-ion |
| Pariston jännite | 48 V |
| Tuotteen korkeus, mm | 86 |
| Tuotteen leveys, mm | 438 |
| Tuotteen syvyys, mm | 616 |
| Tuotteen paino, kg | 28.3 |
| Käyttölämpötila, °C | 0 – 50 |
| Varastointilämpötila, °C | -20 – 60 |
| Ympäristösertifikaatit | RoHS compliant |















