Kuvaus
Paketin sisältö:
- Basic UPS signalling RS-232 cable
- USB-kaapeli
- RJ45 cable
- RJ11 cable
- C13-C14 power cord
- IEC-C20 – Shuko input power cord
- Rack mounting brackets
- Stabilization feet
- Käyttöohje
- Safety guide
- Battery cable
Tuotenumero: SRVL3KRILRK
4485,00 €
(3573,71 € ALV 0%)
Paketin sisältö:
| Paino | 55 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 60,5 × 81 × 50 cm (senttimetri) |
| UPS laitteet ja tarvikkeet | Kyllä |
| Lähtöteho, W | 2700 |
| Kokonaislähtöteho (VA) | 3000 |
| Tuloliitäntä | IEC 60320 C20 |
| Tuotteen korkeus, mm | 172 |
| Tuotteen leveys, mm | 438 |
| Tuotteen syvyys, mm | 616 |
| Tuotteen paino, kg | 38.3 |
| Nimellinen syöttöjännite, V | 230 |
| Taajuus, Hz | 50/60 |
| Käyttölämpötila, °C | 0 – 40 |
| Nimellinen lähtöjännite, V | 230 |
| Varastointilämpötila, °C | -20 – 50 |
| Äänentaso, dB | 50 |
| Ulostuloliitäntä | 6 x IEC 60320 C13 |
| Latausaika, h | 4.8 |
| Telinekorkeus (unit) | 4 |
| IP-luokitus | IP20 |
| Pariston tyyppi | Li-ion |
| Pariston jännite | 48 V |
| Ympäristösertifikaatit | WEEE |