APC SMART-UPS SRT 2200VA RM 230V NETWORK CARD
Tuotenumero: SRT2200RMXLI-NC
3335,00 €
(2657,37 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 33,83 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 82,8 × 59,8 × 23,7 cm (senttimetri) |
| UPS laitteet ja tarvikkeet | Kyllä |
| Liitännät | USB |
| Äänentaso, dB | 55 |
| Muoto | Rack |
| Tuloliitäntä | IEC-320 C20 |
| Tuotteen korkeus, mm | 85 |
| Tuotteen leveys, mm | 432 |
| Tuotteen syvyys, mm | 584 |
| Käyttölämpötila, °C | 0 – 40 |
| Suhteellinen kosteusalue, % | 0 – 95 |
| Varastointilämpötila, °C | -20 – 50 |
| Tuotteen paino, kg | 25 |
| Ulostuloliitäntä | 8 x IEC 320 C13, 2 x IEC 320 C18 2 x IEC Jumpers |
| Sertifikaatit | CE, EAC, EN/IEC 62040-1, EN/IEC 62040-2, RCM, VDE |
| Nimellinen syöttöjännite, V | 230 (220, 240) |
| Taajuusalue, Hz | 50/60 Hz +/- 3 Hz (auto sensing) |
| Nimellinen lähtöjännite, V | 230 (220, 240) |
| Taajuus, Hz | 50/60 +/- 3 |
Yhteensopivat tuotteet
-

APC REPLACEMENT BATTERY CARTRIDGE #141
555,00 € Lisätietoa -

APC 3 YEAR EXTENDED WARRANTY (HIGH VOLUME)
1029,00 € Lisätietoa -

APC SERVICE PACK 1 YEAR WARRANTY EXTENSION (FOR NEW PRODUCT PURCHASES)
155,00 € Lisätietoa -

APC SERVICE PACK 3 YEAR WARRANTY EXTENSION (FOR NEW PRODUCT PURCHASES)
349,00 € Lisätietoa -

APC SMART-UPS SRT 72V 2.2KVA RM BATTERY PACK
1469,00 € Lisätietoa












