APC SMART-UPS X 2200VA SHORT DEPTH TOWER/RACK CONVERTIBLE LCD 200-240V WITH NETWORK CARD
Tuotenumero: SMX2200HVNC
2715,00 €
(2163,35 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 52 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 58,8 × 63 × 34 cm (senttimetri) |
| UPS laitteet ja tarvikkeet | Kyllä |
| Lähtöteho, W | 1980 |
| Kokonaislähtöteho (VA) | 2200 |
| Nimellinen lähtöjännite, V | 208, 230 |
| Taajuus, Hz | 50/60 +/- 3 |
| Tuloliitäntä | British BS1363A, IEC-320 C20, Schuko CEE 7/EU1-16P |
| Kaapelin pituus, m | 1.83 |
| Latausaika, h | 3 |
| Akkukesto, vuotta | 3 – 5 |
| Taajuusalue, Hz | 50/60 +/- 3 |
| Ulostuloliitäntä | 2 x IEC 320 C19 (Battery Backup)<br> |
| Nimellinen syöttöjännite, V | 208, 230 |
| Liitännät | USB |
| Jännitesuojaus, J | 645 |
| Tuotteen korkeus, mm | 432 |
| Tuotteen leveys, mm | 178 |
| Tuotteen syvyys, mm | 483 |
| Telinekorkeus (unit) | 4 |
| Tuotteen paino, kg | 38.56 |
| Käyttölämpötila, °C | 0 – 40 |
| Suhteellinen kosteusalue, % | 0 – 95 |
| Varastointilämpötila, °C | -15 – 45 |
| Äänentaso, dB | 55 |
| Maksimiteho, W | 1980 |
Yhteensopivat tuotteet
-

APC SERVICE PACK 3 YEAR WARRANTY EXTENSION (FOR NEW PRODUCT PURCHASES)
595,00 € Lisätietoa -

APC SMART-UPS X 120V SHORT DEPTH EXTERNAL BATTERY PACK TOWER/RACK CONVERTIBLE
845,00 € Lisätietoa -

APC 3 YEAR EXTENDED WARRANTY (HIGH VOLUME)
1029,00 € Lisätietoa -

APC SERVICE PACK 1 YEAR WARRANTY EXTENSION (FOR NEW PRODUCT PURCHASES)
275,00 € Lisätietoa -

APC SERVICE PACK 1 YEAR WARRANTY EXTENSION (FOR NEW PRODUCT PURCHASES)
155,00 € Lisätietoa -

APC SERVICE PACK 3 YEAR WARRANTY EXTENSION (FOR NEW PRODUCT PURCHASES)
349,00 € Lisätietoa -

APC SMART-UPS X 120V BATTERY PACK EXTENSION CABLE
169,00 € Lisätietoa -

APC REPLACEMENT BATTERY CARTRIDGE #143
619,00 € Lisätietoa












