BENQ GW2790C 27″ FHD IPS 144HZ HDMI/DP/SPEAKERS/USB-C NÄYTTÖ
Tuotenumero: 9H.LNPLB.QBE
179,00 €
(142,63 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 6,22 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 48 × 69 × 14,2 cm (senttimetri) |
| Sisältyvät kaapelit | HDMI-kaapeli |
| USB-C porttien määrä | 1 |
| Ympäristösertifikaatit | EPEAT Bronze |
| Display porttien määrä | 1 |
| Virrankulutus valmiustilassa, W | 0.5 |
| Kallistuskulma, ° | -5 – 20 |
| HDMI -porttien määrä | 1 |
| Näyttövärejä | 16.7 M |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 612 x 65 x 368 |
| Tuotteen paino (jalustan kanssa), g | 4400 |
| Tuotteen mitat jalustan kanssa (L x S x K), mm | 612 x 207 x 450 |
| Virrankulutus, W | 20 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 178 |
| Katselukulma (pysty), ° | 178 |
| Energialuokka | D |
| USB-C lataava | Ei |
| Vasteaika, ms | 5 |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| Virkistystaajuus, Hz | 144 |
| VESA-standardi, mm | 100 x 100 |
| Näytön väri | Musta |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Pivot ominaisuus | Kyllä |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1500:1 |
| Korkeussäätö | Ei |
| Liitännät | Audio (3.5mm) |
| Kirkkaus, cd/m² | 300 |
| Näytön koko, " | 27 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1920 x 1080 |
| Sisäänrakennettu kamera | Ei |
| Kaareva | Ei |
Yhteensopivat tuotteet
-

BENQ BDH01 DUAL ERGO ARM – 2 X KAASUJOUSINÄYTÖNVARSI 17–45″, 2–20 KG, VESA 75/100 MUSTA
325,00 € Lisätietoa -

BENQ SCREENBAR PRO MONITOR LAMP (SILVER)
165,00 € Lisätietoa -

BENQ SCREENBAR E-READING LAMP
135,00 € Lisätietoa -

BENQ SCREENBAR PRO MONITOR LAMP BLACK
165,00 € Lisätietoa -

BENQ SCREENBAR HALO 2 NÄYTTÖVALAISIN
225,00 € Lisätietoa












