BROTHER MFC-L5710DW MV-LASER-AIO
Tuotenumero: MFCL5710DWRE1
625,00 €
(498,01 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 20,4 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 50 × 55 × 58 cm (senttimetri) |
| Väritulostus | Ei |
| Tulostusteknologia | Mustavalkolaser |
| Vakioliitännät | IEEE 802.11 A/B/G/N |
| Sisäinen muisti, MB | 512 |
| Tulostusnopeus (musta, normaalilaatu, A4), sivua/min. | 48 |
| Kaksipuolinen tulostus | Kyllä |
| Kuukausikapasiteetti (max), sivua | 5000 |
| Paperinsyöttökapasiteetti, arkkia | 250 |
| Ensimmäisen sivun tulostus (MV, A4, ready), sek. | 6.7 |
| All In One -toiminnot | Tulostus |
| Äänenpainetaso, dB | 54 |
| Tulostuskieli | PDF 1.7 |
| Tulostustekniikan tarkkuus, dpi | 1200 x 1200 |
| Virrankulutus, W | 670 |
| Skannaustarkkuus, dpi | 19200 x 19200 dpi interpoloituna |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 417 x 461 x 448 |
| Tuotteen paino, g | 16600 |
| Ympäristösertifikaatit | Nordic Swan |
Yhteensopivat tuotteet
-

BROTHER DR3600 DRUM UNIT, APPROX. 75,000 PAGES AT 3 PAGES PER JOB
325,00 € Lisätietoa -

SWAPPLUS 48 MONTHS – MONO LASER
169,00 € Lisätietoa -

ZBR8LSTPC005 THINPRINT CLIENT – TUO TULOSTIMEEN VIRTUAALISEN TYÖYMPÄRISTÖN TUEN
91,90 € Lisätietoa -

BROTHER TN3600XL HIGH YIELD TONER BLACK CARTRIDGE, 6,000 PAGES
205,00 € Lisätietoa -

PREMIUM ONSITE SWAP 60 MONTHS – MONO LASER
255,00 € Lisätietoa -

PREMIUM ONSITE SWAP 48 MONTHS – MONO LASER
205,00 € Lisätietoa -

BROTHER TN3600 STANDARD YIELD TONER CARTRIDGE, BLACK, 3,000 PAGES
115,00 € Lisätietoa -

SWAPPLUS 60 MONTHS – MONO LASER
215,00 € Lisätietoa -

ZBR8LSRPS003 REMOTE PANEL – VIANETSINTÄ ETÄNÄ
119,00 € Lisätietoa -

BROTHER TN3600XXL SUPER HIGH YIELD BLACK TONER CARTRIDGE, 11,000 PAGES
255,00 € Lisätietoa -

PREMIUM ONSITE SWAP 36 MONTHS – MONO LASER
149,00 € Lisätietoa -

SWAPPLUS 36 MONTHS – MONO LASER
129,00 € Lisätietoa











