BROTHER TJ4021TN | 4″ TARRATULOSTIN TEOLLISUUSKÄYTTÖÖN
Tuotenumero: TJ4021TNZ1
1175,00 €
(936,25 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 11,2 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 53,5 × 35 × 37 cm (senttimetri) |
| Näyttö | 3.5" värikosketusnäyttö |
| Muistikapasiteetti | 128 MB |
| Liitännät | Ethernet (RJ-45) |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 248 x 436 x 274 |
| Tuotteen paino, g | 9400 |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | Windows (Windows 8,1, 10, Server 2012 R2, 11, Server 2016, Server 2019), Android (5 tai uudempi ), iOS (9 tai uudempi), Mac OSX (10.11 tai uudempi), Viimeisin lista yhteensopivista käyttöjärjestelmistä löytyy sivuilta support.brother.com, Linux |
| Tulostustekniikan tarkkuus, dpi | 203 |
| Maksimi tarraleveys, mm | 120 |
| Tulostuskieli | FBPL-EZD (EPL2, ZPL2, DPL) |
| Pakkauksen sisältö | Tulostin, Virtajohto, USB-kaapeli, Pika-asennusopas |
Yhteensopivat tuotteet
-

BROTHER THERMAL TRANSFER CONTINUOUS SYNTHETIC LABEL 100MM X 90M WITH PERMANENT ADHESIVE, 4 ROLLS/BOX
125,00 € Lisätietoa -

BROTHER MUSTA VAHANAUHA (PREMIUM) BWP1D450110 (8 KPL)
83,90 € Lisätietoa -

SWAP SERVICE PACK 60 MONTHS – TJ (DENMARK / FINLAND / NORWAY / SWEDEN)
695,00 € Lisätietoa -

BROTHER MUSTA VAHANAUHA BWS1D450110 (8 KPL)
70,90 € Lisätietoa -

PREMIUM ONSITE SWAP SERVICE PACK 48 MONTHS – TJ (FINLAND)
645,00 € Lisätietoa -

BROTHER PACU004 TARRALEIKKURI
529,00 € Lisätietoa -

SWAP SERVICE PACK 48 MONTHS – TJ (DENMARK / FINLAND / NORWAY / SWEDEN)
579,00 € Lisätietoa -

BROTHER UNCOATED THERMAL TRANSFER LABEL 102MM X 150MM 1500 LABELS (PK OF 4)
199,00 € Lisätietoa -

BROTHER TAUSTAPAPERIN IRROTTAJA PALP005
339,00 € Lisätietoa -

PREMIUM ONSITE SWAP SERVICE PACK 60 MONTHS – TJ (FINLAND)
805,00 € Lisätietoa -

BROTHER LANGATON VERKKOLIITÄNTÄ (WIFI) PAWI002
399,00 € Lisätietoa -

PREMIUM ONSITE SWAP SERVICE PACK 36 MONTHS – TJ (FINLAND)
505,00 € Lisätietoa












