TEQCYCLE HP 840 G7 I5-10310U/14FHD/16GB/256SSD/W11P/3Y
Tuotenumero: TH840G7MX06P
519,00 €
(413,55 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Alkuperäinen valmistaja | HP |
|---|---|
| Tuotteen paino, g | 1330 |
| Integroitu muistikortinlukija | Ei |
| Liitännät | Audio (3.5mm) |
| Smart Card -lukija | Ei |
| Mobiiliyhteys | Ei |
| Telakointi | Thunderbolt |
| Optinen asema | Ei |
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 Pro |
| Näytön koko, " | 14 |
| Tallennuskapasiteetti | 256 GB SSD |
| Prosessorityyppi | Intel Core i5 |
| Muistikapasiteetti | 16 GB |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1920 x 1080 |
| Erillinen numeronäppäimistö | Ei |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytönohjain | Intel UHD Graphics 620 |
| Taustavalaistu näppäimistö | Ei |
| Sormenjäljenlukija | Ei |
| Kiiltävä näyttö | Ei |
| Prosessorin malli | Intel Core i5-10310U (Max. 4.40GHz, 6M, 4C) |
| Bluetooth-versio | 5.0 |
| Bluetooth | Kyllä |
| Muistin tyyppi | DDR4 |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 323.6 x 214.7 x 17.9 |
| Sisäänrakennettu kamera | Kyllä |
| Akun kapasiteetti, Wh | 53 |
| Prosessoriytimien määrä | 4 |
| Sisäänrakennettu mikrofoni | Kyllä |
| Näytönohjain muisti (dedikoitu) GB | Käyttää keskusmuistia |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Näytönohjain perhe | Intel UHD Graphics |
| WLAN tyyppi | Wi-Fi 6 |
| Muistin nopeus, MHz | 2400 |
| WLAN antennit | 2×2 |
| Intel Hyper Threading | Kyllä |
| Intel Virtualisointi teknologia | VT-x / VT-d |
| Muistipaikat | 2 |
| HDMI -porttien määrä | 1 |
| USB-A (USB 3.2) porttien määrä | 2 |
| Vapaat muistipaikat | 0 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| USB-C porttien määrä | 2 |
| Kameran resoluutio | 720p |
| Näppäimistöasettelu | Nordic (Finland, Sweden, Norway, Denmark) |








