SAMSUNG 55″ QB55C UHD 350 NITS 16/7 SOC ( NO WIFI,NO BT )
Tuotenumero: LH55QBCNBGCXEN
1059,00 €
(843,82 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 19,9 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 14,8 × 140,3 × 83,5 cm (senttimetri) |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 3840 x 2160 |
| Näytön koko, " | 55 |
| Liitännät | USB-A (USB 2.0) |
| Toiminta-aika | 16/7 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Kirkkaus, cd/m² | 350 |
| Sisäinen player | Kyllä |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| VESA-standardi, mm | 200 x 200 |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 4000:1 |
| Pivot ominaisuus | Kyllä |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Paneelin tyyppi | VA |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 1237.9 x 28.5 x 708.8 |
| Virrankulutus valmiustilassa, W | 0.5 |
| Kaiuttimien teho, W | 2 x 10 |
| HDMI -porttien määrä | 3 |
| Käyttöjärjestelmä | Tizen 7.0 |
| Kehyksen paksuus, mm | 11.5 |
| Tallennuskapasiteetti | 8 GB |
| Pikselitiheys, mm | 0.315 x 0.315 |
| USB-A (USB 2.0) porttien määrä | 2 |
| IP-luokitus | IP5X |
| Prosessorin malli | CA53 1.3GHz Quad-Core |
| Salaus / suojaus | 802.1 x (WPA2 Enterprise): EAP-TLS, EAP-TTLS, EAP-PEAP |
| Wi-Fi | Ei |
Yhteensopivat tuotteet
-

IDR-TARROITUS + REKISTERÖINTI MAX 55″
25,90 € Lisätietoa -

DS-OHJELMISTON ASENNUS NÄYTTÖÖN + FIRMWARE-PÄIVITYS MAX 55″
56,90 € Lisätietoa -

INFONÄYTÖN ASETUSTEN KONFIGUROINTI + FIRMWARE-PÄIVITYS MAX 55″
56,90 € Lisätietoa -

INFONÄYTÖN TAI TELEVISION DOA TESTAUS MAX 55″
25,90 € Lisätietoa -

REMOTE MANAGEMENT ASENNUS SAMSUNG MAX 55″
37,90 € Lisätietoa -

SMARTSIGNIN + RM ASENNUS SAMSUNG MAX 55″
47,90 € Lisätietoa -

SAMSUNG WIFI + BT POISTO INFONÄYTÖSTÄ+TARROITUS JA DOKUMENTOINTI MAX 55″
73,90 € Lisätietoa -

SMARTSIGNIN ASENNUS SAMSUNG MAX 55″
47,90 € Lisätietoa -

INFONÄYTÖN ASETUSTEN KONFIGUROINTI MAX 55″
47,90 € Lisätietoa -

DS-OHJELMISTON ASENNUS NÄYTTÖÖN MAX 55″
47,90 € Lisätietoa










