LENOVO NEO 55Q TINY G6 R5-220/16GB/512SSD/740M/W11P/3OS
Tuotenumero: 13GN000MMX
905,00 €
(721,12 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Valmistajan arvio: Käytön aikaiset CO2 -päästöt, kg | 31.5 |
|---|---|
| Valmistajan arvio: Tuotepakkauksen CO2 -päästöt, kg | 1.3 |
| Kaiuttimien teho, W | 1 x 2 |
| Sormenjäljenlukija | Ei |
| Valmistajan arvio: Valmistuksen aikaiset CO2 -päästöt, kg | 177.2 |
| Valmistajan arvio: Päästöarvioissa käytetty tuotteen elinkaari, vuotta | 4 |
| Valmistajan arvio: Kierrätyksen CO2 -päästöt, kg | 1.1 |
| Valmistajan arvio: Kuljetuksen CO2 -päästöt, kg | 9.2 |
| USB-A (USB 3.2) porttien määrä | 2 |
| USB-C (USB 3.2) porttien määrä | 1 |
| RAID-ohjain | Ei |
| Näytönohjain muisti (dedikoitu) GB | Käyttää keskusmuistia |
| Optinen asema | Ei |
| Display porttien määrä | 1 |
| Muistipaikat | 2 |
| Emolevyn piirisarja | AMD SoC platform |
| HDMI -porttien määrä | 1 |
| Näytönohjain perhe | AMD Radeon |
| USB-A (USB 2.0) porttien määrä | 3 |
| WLAN antennit | 2×2 |
| TPM-turvapiirin versio | 2.0 |
| Ympäristösertifikaatit | REACH |
| Kaapelilukon aukko | Kensington |
| L3 cache, MB | 16 |
| Valmistajan arvio: Koko elinkaaren aikaiset CO2 -päästöt, kg | 219 |
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 Pro |
| Liitännät | Audio (3.5mm) |
| Prosessorityyppi | AMD Ryzen 5 |
| Prosessoriytimien määrä | 6 |
| Muistikapasiteetti | 16 GB |
| Tallennuskapasiteetti | 512 GB SSD |
| Langaton verkkoyhteys (WLAN) | Kyllä |
| WLAN tyyppi | Realtek Wi-Fi 6 RTL8852BE, 802.11ax |
| Näytönohjain | AMD Radeon 740M |
| Muistin enimmäismäärä | 64 GB |
| Vapaat muistipaikat | 1 |
| Integroitu muistikortinlukija | Ei |
| SSD-levyn tyyppi | M.2 PCIe NVMe |
| Prosessorin kellotaajuus, GHz | 3.20 |
| Prosessorin malli | AMD Ryzen 5 220 (Max. 4.9GHz, 16MB, 6C) |
| Virtalähde, W | 90 |
| Copilot+PC | Ei |
| Muistin tyyppi | DDR5 |
| Prosessorin valmistaja | AMD |
| Muistin nopeus, MHz | 5600 |
| Ethernet LAN (RJ-45) porttien määrä | 1 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 179 x 182.9 x 34.5 |
| Tuotteen paino, g | 890 |
| Bluetooth | Kyllä |
| Bluetooth-versio | 5.2 |








