DELL NVIDIA RTX A1000, 8GB, 4MDP, FULL-HEIGHT
Tuotenumero: DELL-M3R8K
645,00 €
(513,94 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 0,95 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 25,5 × 52,1 × 23,5 cm (senttimetri) |
| Liitännät | Mini DisplayPort |
| Virrankulutus, W | 50 |
| Kaistanleveys, Gbit/s | 192 |
| Mini Display porttien määrä | 4 |
| Muistiväylä, bit | 128 |
| CUDA laskentaytimet | 2304 |
| Muistikapasiteetti | 8 GB |












