DELL NVIDIA RTX A400, 4GB, 4MDP, LOW-PROFILE
Tuotenumero: DELL-JDG1F
295,00 €
(235,06 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 0,33 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 22,5 × 17,5 × 16,4 cm (senttimetri) |
| Liitännät | Mini DisplayPort |
| Mini Display porttien määrä | 4 |
| Virrankulutus, W | 50 |
| Kaistanleveys, Gbit/s | 96 |
| Muistiväylä, bit | 128 |
| CUDA laskentaytimet | 768 |
| Muistikapasiteetti | 4 GB |
Yhteensopivat tuotteet
-

DELL PRO MAX MICRO U7-265/16GB/1TBSSD/A1000/WLAN/W11P/3BW
2249,00 € Lisätietoa -

DELL PRO MAX SLIM U7-265/32GB/1TBSSD/A1000/W11P/3BW
2669,00 € Lisätietoa -

DELL PRO SLIM U5-235/16GB/512SSD/W11P/1BW
1229,00 € Lisätietoa -

DELL PRO SLIM PLUS U7-265/32GB/512SSD/WLAN/W11P/3BW
1769,00 € Lisätietoa -

DELL PRO SLIM U7-265/16GB/512SSD/W11P/1BW
1445,00 € Lisätietoa












