LENOVO DISPLAYPORT 1.4 CABLE 1.8M
Tuotenumero: 4X91U92142
28,90 €
(23,03 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 0,1 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 1,5 × 17,5 × 17,5 cm (senttimetri) |
| Kaapelin pituus, m | 1.8 |
| Liitin 1 | DisplayPort |
| Liitin 2 | DisplayPort |
| Liitin 1 tyyppi | uros |
| Liitin 2 tyyppi | uros |
| Maksimi resoluutio | 8K@60Hz |
| Kaapelin väri | Musta |
| Käyttölämpötila, °C | 0 – 40 |
| Tuotteen paino, g | 80 |
| Tiedonsiirtonopeus, Gbit/s | 32.4 |
Yhteensopivat tuotteet
-

LENOVO 27″ E27Q-40 QHD IPS 16:9 100HZ HDMI/DP/SPEAKERS
365,00 € Lisätietoa -

LENOVO 23.8″ E24-40 FHD IPS 16:9 100HZ HDMI/DP/VGA/SPEAKERS
175,00 € Lisätietoa -

LENOVO TP USB4 SMART DOCK (135W AC ADAPTER)
289,00 € Lisätietoa -

LENOVO 39.7″ P40WD-40 CURVED WUHD IPS 21:9 HDMI/DP/TB4(140W)/RJ45
1785,00 € Lisätietoa -

LENOVO TP THUNDERBOLT 4 SMART DOCK GEN2 (135W AC ADAPTER)
309,00 € Lisätietoa -

LENOVO TP USB4 DOCK (100W AC ADAPTER)
249,00 € Lisätietoa -

LENOVO T14 G7 U7-355/14WUXGA/32GB/512SSD/W11P/3P
2939,00 € Lisätietoa -

LENOVO 27″ E27-40 FHD IPS 16:9 100HZ HDMI/DP/VGA/SPEAKERS
209,00 € Lisätietoa -

LENOVO T14 G7 U5-325/14WUXGA/32GB/512SSD/W11P/3P
2739,00 € Lisätietoa -

LENOVO T14 G7 U5-325/14WUXGA/16GB/512SSD/W11P/3P
2235,00 € Lisätietoa -

LENOVO TP THUNDERBOLT 5 SMART DOCK (265W AC ADAPTER)
475,00 € Lisätietoa -

LENOVO 31.5″ P32UD-40 UHD 16:9 IPS HDMI/DP/TB4(140W)/RJ45
885,00 € Lisätietoa






