LG 55VSM5J-H 55” FHD IPS 500 NITS 24/7 VIDEOWALL 0.44 MM BEZEL SOC
Tuotenumero: 55VSM5J-H
3535,00 €
(2816,73 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 23,6 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 134,5 × 25,5 × 84,7 cm (senttimetri) |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1100:1 |
| Toiminta-aika | 24/7 |
| Wi-Fi | Ei |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Liitännät | Audio (3.5mm) |
| Näytön koko, " | 55 |
| Energialuokka | G |
| VESA-standardi, mm | 600 x 400 |
| Tuotteen paino, kg | 16.8 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 1210.51 x 681.22 x 86.5 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1920 x 1080 |
| Kehyksen paksuus, mm | 0.44 |
| Kirkkaus, cd/m² | 500 |
Yhteensopivat tuotteet
-

NEOMOUNTS FLAT SCREEN WALL MOUNT FOR VIDEO WALLS (PULL-OUT/STRETCHABLE) 1 SCREEN BLACK
149,00 € Lisätietoa -

LG 55″ EXT 1Y SVH SERIES SWAP DE/RE-INSTALL
115,00 € Lisätietoa -

LG 55″ EXT 2Y SVH SERIES SWAP DE/RE-INSTALL
225,00 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS WALL MOUNTED VIDEO WALL MOUNT (POP-OUT/LPORTRAIT & LANDSCAPE, PRE-ASSEMBLED) 1 SCREEN BLACK
219,00 € Lisätietoa











