SAMSUNG 65″ QB65C UHD 350 NITS 16/7 SOC WIFI
Tuotenumero: LH65QBCEBGCXEN
1469,00 €
(1170,52 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 28 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 162 × 15,7 × 93,2 cm (senttimetri) |
| Näytön koko, " | 65 |
| Pikselitiheys, mm | 0.372 x 0.372 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 1456.8 x 28.5 x 831.9 |
| VESA-standardi, mm | 400 x 300 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 3840 x 2160 |
| Liitännät | USB-A (USB 2.0) |
| Toiminta-aika | 16/7 |
| Kirkkaus, cd/m² | 350 |
| Sisäinen player | Kyllä |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 4000:1 |
| Pivot ominaisuus | Kyllä |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Paneelin tyyppi | VA |
| Virrankulutus valmiustilassa, W | 0.5 |
| Kaiuttimien teho, W | 2 x 10 |
| Kehyksen paksuus, mm | 11.5 |
| HDMI -porttien määrä | 3 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Käyttöjärjestelmä | Tizen 7.0 |
| USB-A (USB 2.0) porttien määrä | 2 |
| Tallennuskapasiteetti | 8 GB |
| IP-luokitus | IP5X |
| Prosessorin malli | CA53 1.3GHz Quad-Core |
| Salaus / suojaus | 802.1 x (WPA2 Enterprise): EAP-TLS, EAP-TTLS, EAP-PEAP |
Yhteensopivat tuotteet
-

SAMSUNG WIFI + BT POISTO INFONÄYTÖSTÄ+TARROITUS JA DOKUMENTOINTI 65-98″
129,00 € Lisätietoa -

SMARTSIGNIN ASENNUS SAMSUNG YLI 55″
65,90 € Lisätietoa -

SAMSUNG WALLMOUNT SLIM DESIGN FOR QMC, QBC, QHC SERIES 43/50/55/65/75/85″ LANDSCAPE/PORTRAIT
84,90 € Lisätietoa -

INFONÄYTÖN TAI TELEVISION DOA TESTAUS YLI 55″
42,90 € Lisätietoa -

IDR-TARROITUS + REKISTERÖINTI YLI 55″
42,90 € Lisätietoa -

SMARTSIGNIN + RM ASENNUS SAMSUNG YLI 55″
65,90 € Lisätietoa -

INFONÄYTÖN ASETUSTEN KONFIGUROINTI YLI 55″
65,90 € Lisätietoa -

REMOTE MANAGEMENT ASENNUS SAMSUNG YLI 55″
47,90 € Lisätietoa -

INFONÄYTÖN ASETUSTEN KONFIGUROINTI + FIRMWARE-PÄIVITYS YLI 55″
70,90 € Lisätietoa -

DS-OHJELMISTON ASENNUS NÄYTTÖÖN YLI 55″
65,90 € Lisätietoa -

M PRO SERIES – ENCLOSURE 65″ WALL MEDIUM BLACK
585,00 € Lisätietoa -

DS-OHJELMISTON ASENNUS NÄYTTÖÖN + FIRMWARE-PÄIVITYS YLI 55″
70,90 € Lisätietoa










