SAMSUNG 55″ OM55B UHD 3000 NITS 24/7 HIGH BRIGHTNESS SOC WIFI
Tuotenumero: LH55OMBEBGBXEN
2465,00 €
(1964,14 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 29,1 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 17,8 × 142 × 87,9 cm (senttimetri) |
| Näytön koko, " | 55 |
| Pivot ominaisuus | Kyllä |
| Toiminta-aika | 24/7 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 3840 x 2160 |
| Paneelin tyyppi | ADS |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1200:1 |
| Kirkkaus, cd/m² | 3000 |
| VESA-standardi, mm | 400 x 400 |
| Liitännät | Ethernet (RJ-45) |
| Vasteaika, ms | 8 |
| HDMI -porttien määrä | 2 |
| Käyttöjärjestelmä | Tizen 5.0 |
| Katselukulma (pysty), ° | 178 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 178 |
| Tuotteen paino, kg | 23.1 |
| Muistikapasiteetti | 8 GB |
| Wi-Fi | Kyllä |
Yhteensopivat tuotteet
-

NEOMOUNTS SCREEN WALL MOUNT (FIXED, LOCKABLE, VESA 400X400) 1 SCREEN BLACK
38,90 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS LEVEL-550 WALL MOUNT (TILT, VESA 400X400) 1 SCREEN BLACK
48,90 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS LEVEL-550 WALL MOUNT (FULL MOTION, 2 PIVOTS, VESA 400X400) 1 SCREEN BLACK
64,90 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS FLAT SCREEN CEILING MOUNT (HEIGHT: 106-156 CM) 1 SCREEN BLACK
98,90 € Lisätietoa -

SAMSUNG LFD WARRANTY EXT. 2Y 51″ – 59″
535,00 € Lisätietoa -

SAMSUNG LFD WARRANTY EXT. 1Y 51″ – 59″
279,00 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS SCREEN WALL MOUNT (TILT, LOCKABLE, VESA 400X400) 1 SCREEN BLACK
45,90 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS LEVEL-550 WALL MOUNT (FIXED, ULTRA-THIN, VESA 400X400) 1 SCREEN BLACK
42,90 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS LEVEL-550 WALL MOUNT (FULL MOTION, 3 PIVOTS, VESA 400X400) 1 SCREEN BLACK
79,90 € Lisätietoa









