
LG 32UR550K-B 32″ UHD VA 16:9 3840 X 2160 DP/HDMI HAS
Tuotenumero: 32UR550K-B
405,00 €
(322,71 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 10,1 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 81,5 × 50,5 × 22 cm (senttimetri) |
| Näytön väri | Musta |
| Näytön koko, " | 32 |
| Paneelin tyyppi | VA |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 3840 x 2160 |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Kirkkaus, cd/m² | 250 |
| Vasteaika, ms | 4 |
| Virkistystaajuus, Hz | 60 |
| Pivot ominaisuus | Kyllä |
| Korkeussäätö | Kyllä |
| Pikselitiheys, mm | 0.06053 x 0.18159 |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 3000:1 |
| Katselukulma (pysty), ° | 178 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 178 |
| Näyttövärejä | 1.07 B |
| Liitännät | Audio (3.5mm) |
| VESA-standardi, mm | 100 x 100 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Kaiuttimien teho, W | 2 x 5 |
| Tuotteen mitat jalustan kanssa (L x S x K), mm | 714.3 x 239.3 x 597.1 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 714.3 x 45.7 x 420.1 |
| Tuotteen paino, g | 5200 |
| Tuotteen paino (jalustan kanssa), g | 7000 |
| Virrankulutus, W | 31.5 |
| Virrankulutus valmiustilassa, W | 0.5 |
| Virrankulutus (enintään), W | 32 |
| HDMI -porttien määrä | 2 |
| Display porttien määrä | 1 |
| Kallistuskulma, ° | -5 – 20 |
| Korkeussäätö, mm | 110 |
| Kaareva | Ei |
| Sisäänrakennettu kamera | Ei |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| USB-C lataava | Ei |
Yhteensopivat tuotteet
-

NEOMOUNTS NEXT CORE DESK MOUNT 2 SCREENS (TOPFIX CLAMP/GROMMET) 2 SCREENS BLACK
269,00 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS NEXT CORE DESK MOUNT 1 SCREEN (TOPFIX CLAMP/GROMMET) 1 SCREEN BLACK
199,00 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS NERO DOUBLE FLAT SCREEN DESK MOUNT (PHONE HOLDER+QUICK-FIX CLAMP/GROMMET) 2 SCREENS BLACK
73,90 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS NERO SINGLE FLAT SCREEN DESK MOUNT (PHONE HOLDER+QUICK-FIX CLAMP/GROMMET) 1 SCREEN BLACK
60,90 € Lisätietoa











