LG 98UM5K-B 98″ UHD IPS 500 NITS 16/7 SOC
Tuotenumero: 98UM5K-B
5975,00 €
(4760,96 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 105 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 246 × 28,5 × 148 cm (senttimetri) |
| Näytön koko, " | 98 |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 3840 x 2160 |
| Virkistystaajuus, Hz | 60 |
| Kirkkaus, cd/m² | 500 |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1200:1 |
| Kontrastisuhde (dynaaminen ) | 200000:1 |
| Katselukulma (pysty), ° | 178 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 178 |
| Näyttövärejä | 1.07 B |
| Vasteaika, ms | 8 |
| Toiminta-aika | 16/7 |
| Pivot ominaisuus | Kyllä |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 2198 x 79.5 x 1253 |
| VESA-standardi, mm | 800 x 400 |
| Muistikapasiteetti | 16 GB |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Käyttöjärjestelmä | webOS 6.0 |
| Virrankulutus, W | 430 |
| Liitännät | USB-A (USB 2.0) |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Sisäinen player | Kyllä |
| Kaiuttimien teho, W | 2 x 10 |
| Sertifikaatit | CB / NRTL, FCC Class "A" / CE / KC, NewErP |
| Kehyksen paksuus, mm | 17 |
| Tuotteen paino, kg | 78 |
Yhteensopivat tuotteet
-

NEOMOUNTS LEVEL-750 WALL MOUNT (XL, 100 KG, TILTABLE, TILT GUARD, CONNECTABLE, VESA 800X600) 1 SCREEN BLACK
115,00 € Lisätietoa -

LG 98-110″ EXT 2Y UM5J SERIES SWAP DE/RE-INSTALL
449,00 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS MOVE LIFT MOTORISED MOBILE STAND INCL. STORAGE BOX, 10 CM. WHEELS FLOOR – VESA 100X100 UP TO 800X600 1 SCREEN WHITE
855,00 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS MOVE LIFT MOTORISED MOBILE STAND INCL. STORAGE BOX, 10 CM. WHEELS FLOOR – VESA 100X100 UP TO 800X600 1 SCREEN BLACK
855,00 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS LEVEL-750 WALL MOUNT (XL, 125 KG, KICKSTAND, LOCKABLE, CONNECTABLE, VESA 800X600) 1 SCREEN BLACK
95,90 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS MOVE GO XL MOBILE FLOOR STAND (FAST INSTALL, HEIGHT ADJUSTABLE) 1 SCREEN BLACK
579,00 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS UNIVERSAL VIDEO BAR-, SOUND BAR & CAM MOUNT, FOR JABRA, POLY, NEAT, LOGITECH, YEALINK, CISCO, BOSE BLACK
106,90 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS DUAL SCREEN ADAPTER FOR WL55/FL55-875BL1, FROM 42″ UP TO 65″ VESA 800X400, 50 KG. PER DISPLAY 2 SCREENS BLACK
249,00 € Lisätietoa -

B-TECH AV SOFT-OPEN FULL SERVICE WALL MOUNT FOR XXL DISPLAYS – BLACK
1315,00 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS MOVE LIFT MOTORISED WALL STAND INCL. STORAGE BOX, VESA 100X100 UP TO 800X600 1 SCREEN WHITE
729,00 € Lisätietoa -

B-TECH AV EXTRA-LARGE UNIVERSAL FLAT SCREEN CEILING MOUNT WITH TILT (VESA 1000 X 600) – 1.5M Ø50MM POLES
489,00 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS MOVE LIFT MOTORISED WALL STAND INCL. STORAGE BOX, VESA 100X100 UP TO 800X600 1 SCREEN BLACK
729,00 € Lisätietoa












