SAMSUNG WAD EBOARD WA86D, 86″, ANDROID 13 (8GB RAM, 64GB STORAGE), UHD, IR TOUCH, 3XHDMI (CEC) 2.0, USB-C PD 65W, VIDEO OUT HDMI, USB 5(2.0X1, 4X3.0), OPS SLOT, 2X15W SPEAKERS, VESA 800X600, LANDSCAPE ONLY
Tuotenumero: LH86WADWLGCXEN
1725,00 €
(1374,50 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 74,3 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 22,5 × 211 × 128,3 cm (senttimetri) |
| Toiminta-aika | 12/7 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 3840 x 2160 |
| Kirkkaus, cd/m² | 400 |
| Liitännät | USB-C |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Sisäinen player | Kyllä |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1200:1 |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Pivot ominaisuus | Ei |
| Virkistystaajuus, Hz | 60 |
| Vasteaika, ms | 8 |
| Katselukulma (pysty), ° | 178 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 178 |
| Kaiuttimien teho, W | 2 x 15 |
| HDMI -porttien määrä | 3 |
| Käyttöjärjestelmä | Android 13.0 |
| USB-A (USB 2.0) porttien määrä | 1 |
| Tallennuskapasiteetti | 64 GB |
| Ethernet LAN (RJ-45) porttien määrä | 1 |
| Muistikapasiteetti | 8 GB |
| Prosessorin malli | A55 x 4 |
| Salaus / suojaus | 802.1x(WPA2 Enterprise): EAP-TLS, EAP-TTLS, EAP-PEAP |
| USB-A (USB 3.0) porttien määrä | 4 |
| Kontrastisuhde (dynaaminen ) | 6500:1 |
| Ympäristösertifikaatit | Energy Star 8.0 |
| USB-C porttien määrä | 1 |
| Näytön koko, " | 86 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 1957 x 99 x 1160 |
| Tuotteen paino, kg | 56.5 |
| Virrankulutus, W | 205.84 |
| Virrankulutus valmiustilassa, W | 0.5 |
| VESA-standardi, mm | 800 x 600 |
Yhteensopivat tuotteet
-

INFONÄYTÖN ASETUSTEN KONFIGUROINTI + FIRMWARE-PÄIVITYS YLI 55″
70,90 € Lisätietoa -

B-TECH AV EXTRA-LARGE UNIVERSAL FLAT SCREEN CEILING MOUNT WITH TILT (VESA 1000 X 600) – 1.5M Ø50MM POLES
489,00 € Lisätietoa -

INFONÄYTÖN ASETUSTEN KONFIGUROINTI YLI 55″
65,90 € Lisätietoa -

DS-OHJELMISTON ASENNUS NÄYTTÖÖN + FIRMWARE-PÄIVITYS YLI 55″
70,90 € Lisätietoa -

IDR-TARROITUS + REKISTERÖINTI YLI 55″
42,90 € Lisätietoa -

SAMSUNG WIFI + BT POISTO INFONÄYTÖSTÄ+TARROITUS JA DOKUMENTOINTI 65-98″
129,00 € Lisätietoa -

SMARTSIGNIN + RM ASENNUS SAMSUNG YLI 55″
65,90 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS MOVE UP DISPLAY FLOOR STAND (32-75″) SOLID STEEL FLOOR PLATE BOX 1/2 1 SCREEN BLACK
545,00 € Lisätietoa -

SMARTSIGNIN ASENNUS SAMSUNG YLI 55″
65,90 € Lisätietoa -

INFONÄYTÖN TAI TELEVISION DOA TESTAUS YLI 55″
42,90 € Lisätietoa -

DS-OHJELMISTON ASENNUS NÄYTTÖÖN YLI 55″
65,90 € Lisätietoa -

REMOTE MANAGEMENT ASENNUS SAMSUNG YLI 55″
47,90 € Lisätietoa










