PHILIPS 10BDL5051T 10” P-CAP, ANDROID 13, POE, WIFI, NFC, LED BARS, CAMERA
Tuotenumero: 10BDL5051T/00
425,00 €
(338,65 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 1,64 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 28 × 33 × 11 cm (senttimetri) |
| Tallennuskapasiteetti | 16 GB |
| Muistikapasiteetti | 2 GB |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1280 x 800 |
| Kirkkaus, cd/m² | 350 |
| Näytön koko, " | 10.1 |
| Liitännät | Ethernet (RJ-45) |
| Toiminta-aika | 24/7 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Kaiuttimien teho, W | 2 x 1.5 |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1000:1 |
| VESA-standardi, mm | 75 x 75 |
| Sisäinen player | Kyllä |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Pivot ominaisuus | Kyllä |
| Kuvasuhde | 16:10 |
| Vasteaika, ms | 35 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 262 x 24.75 x 164 |
| Katselukulma (pysty), ° | 160 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 160 |
| Virrankulutus, W | 4 |
| Virrankulutus (enintään), W | 18 |
| Virrankulutus valmiustilassa, W | 0.5 |
| Tuotteen paino, kg | 0.8 |
| Käyttölämpötila, °C | 0 – 40 |
| Käyttöjärjestelmä | Android 13.0 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Bluetooth | Kyllä |
| WLAN tyyppi | 802.11 ac/a/b/g/n |
| Bluetooth-versio | 5.0 |
| Sertifikaatit | CE |
| Kaapelilukon aukko | Kensington |












