Kuvaus
Markkinoi sisältöäsi näyteikkunoissa
Samsungin OMN-S-sarja on suunniteltu näyteikkunoita silmällä pitäen. Se toistaa kuvat kirkkaina ja selkeinä ja houkuttelee ihmisiä sisälle myymälään.
Tuotenumero: LH55OMNESGBXEN
2725,00 €
(2171,31 € ALV 0%)
Markkinoi sisältöäsi näyteikkunoissa
Samsungin OMN-S-sarja on suunniteltu näyteikkunoita silmällä pitäen. Se toistaa kuvat kirkkaina ja selkeinä ja houkuttelee ihmisiä sisälle myymälään.
| Paino | 29,58 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 140,5 × 18 × 87,5 cm (senttimetri) |
| Näytön koko, " | 55 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1920 x 1080 |
| Liitännät | DisplayPort 1.2 |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 6000:1 |
| Sisäinen player | Kyllä |
| Paneelin tyyppi | VA |
| Katselukulma (vaaka), ° | 178 |
| Katselukulma (pysty), ° | 178 |
| Käyttöjärjestelmä | Tizen 5.0 |
| Kirkkaus, cd/m² | 4000 |
| VESA-standardi, mm | 400 x 400 |
| Virkistystaajuus, Hz | 24 – 75 |
| Vasteaika, ms | 6 |
| Pivot ominaisuus | Kyllä |
| Muistikapasiteetti | 8 GB |
| sRGB, % | 72 |
| Virrankulutus, W | 450 |
| Tuotteen paino, kg | 23.1 |
| Toiminta-aika | 24/7 |
| Energialuokka | A |











