SAMSUNG 43″ QM43B-T UHD 400 NITS SOC WIFI TOUCH
Tuotenumero: LH43QMBTBGCXEN
1945,00 €
(1549,80 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 18,7 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 14,1 × 113,4 × 72,5 cm (senttimetri) |
| Käyttölämpötila, °C | 0 – 40 |
| Muistikapasiteetti | 16 GB |
| Pikselitiheys, mm | 0.245 x 0.245 |
| Bluetooth | Kyllä |
| Liitännät | USB |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 3840 x 2160 |
| Näytön koko, " | 43 |
| Kirkkaus, cd/m² | 500 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | N/A |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| VESA-standardi, mm | 200 x 200 |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 4000:1 |
| Toiminta-aika | 24/7 |
| Pivot ominaisuus | Kyllä |
| Paneelin tyyppi | VA |
| Virkistystaajuus, Hz | 48 – 75 |
| Vasteaika, ms | 8 |
| Energialuokka | G |
| Tuotteen paino, kg | 14.5 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 178 |
| Katselukulma (pysty), ° | 178 |
| Virrankulutus valmiustilassa, W | 0.5 |
| Käyttöjärjestelmä | Tizen 6.5 |
| Virrankulutus, W | 110 |
| Wi-Fi | Kyllä |
Yhteensopivat tuotteet
-

NEOMOUNTS SCREEN WALL MOUNT (TILT, LOCKABLE, VESA 200X200) 1 SCREEN BLACK
35,90 € Lisätietoa -

INFONÄYTÖN TAI TELEVISION DOA TESTAUS MAX 55″
25,90 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS LEVEL-550 WALL MOUNT (FULL MOTION, 3 PIVOTS, VESA 200X200) 1 SCREEN BLACK
50,90 € Lisätietoa -

SMARTSIGNIN ASENNUS SAMSUNG MAX 55″
47,90 € Lisätietoa -

SMARTSIGNIN + RM ASENNUS SAMSUNG MAX 55″
47,90 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS LEVEL-550 WALL MOUNT (FULL MOTION, 2 PIVOTS, VESA 200X200) 1 SCREEN BLACK
42,90 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS LEVEL-550 WALL MOUNT (FIXED, ULTRA-THIN, VESA 200X200) 1 SCREEN BLACK
35,90 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS LEVEL-550 WALL MOUNT (TILT, VESA 200X200) 1 SCREEN BLACK
37,90 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS SCREEN WALL MOUNT (FIXED, LOCKABLE, VESA 200X200) 1 SCREEN BLACK
31,90 € Lisätietoa -

IDR-TARROITUS + REKISTERÖINTI MAX 55″
25,90 € Lisätietoa -

SAMSUNG WIFI + BT POISTO INFONÄYTÖSTÄ+TARROITUS JA DOKUMENTOINTI MAX 55″
73,90 € Lisätietoa -

REMOTE MANAGEMENT ASENNUS SAMSUNG MAX 55″
37,90 € Lisätietoa











