SAMSUNG 50″ QB50C UHD 350 NITS 16/7 SOC WIFI
Tuotenumero: LH50QBCEBGCXEN
959,00 €
(764,14 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 14,9 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 13,1 × 124,6 × 76,1 cm (senttimetri) |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Paneelin tyyppi | VA |
| Virrankulutus valmiustilassa, W | 0.5 |
| Kaiuttimien teho, W | 2 x 10 |
| Kehyksen paksuus, mm | 11.5 |
| HDMI -porttien määrä | 3 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Käyttöjärjestelmä | Tizen 7.0 |
| USB-A (USB 2.0) porttien määrä | 2 |
| Tallennuskapasiteetti | 8 GB |
| IP-luokitus | IP5X |
| Prosessorin malli | CA53 1.3GHz Quad-Core |
| Salaus / suojaus | 802.1 x (WPA2 Enterprise): EAP-TLS, EAP-TTLS, EAP-PEAP |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 1124.1 x 28.5 x 644.8 |
| Pikselitiheys, mm | 0.285 x 0.285 |
| Näytön koko, " | 50 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 3840 x 2160 |
| Liitännät | USB-A (USB 2.0) |
| Toiminta-aika | 16/7 |
| Kirkkaus, cd/m² | 350 |
| Sisäinen player | Kyllä |
| VESA-standardi, mm | 200 x 200 |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 4000:1 |
| Pivot ominaisuus | Kyllä |
Yhteensopivat tuotteet
-

NEOMOUNTS MOBILE FLOOR STAND (HEIGHT ADJUSTABLE: 128,5-145 CM) 1 SCREEN BLACK
225,00 € Lisätietoa -

SAMSUNG WALLMOUNT SLIM DESIGN FOR QMC, QBC, QHC SERIES 43/50/55/65/75/85″ LANDSCAPE/PORTRAIT
84,90 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS LEVEL-850 WALL MOUNT (FULL MOTION, 2 PIVOTS, VESA 400X400) 1 SCREEN BLACK
102,90 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS SCREEN WALL MOUNT (FIXED, LOCKABLE, VESA 200X200) 1 SCREEN BLACK
31,90 € Lisätietoa -

SMARTSIGNIN + RM ASENNUS SAMSUNG MAX 55″
47,90 € Lisätietoa -

SAMSUNG WIFI + BT POISTO INFONÄYTÖSTÄ+TARROITUS JA DOKUMENTOINTI MAX 55″
73,90 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS LEVEL-550 WALL MOUNT (FULL MOTION, 3 PIVOTS, VESA 200X200) 1 SCREEN BLACK
50,90 € Lisätietoa -

REMOTE MANAGEMENT ASENNUS SAMSUNG MAX 55″
37,90 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS SCREEN WALL MOUNT (TILT, LOCKABLE, VESA 200X200) 1 SCREEN BLACK
35,90 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS MOBILE FLOOR STAND INCL. AV- AND CAM SHELF (HEIGHT ADJUSTABLE: 128,5-145 CM) 1 SCREEN BLACK
255,00 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS LEVEL-850 WALL MOUNT (FULL MOTION, 3 PIVOTS, VESA 400X400) 1 SCREEN BLACK
149,00 € Lisätietoa -

IDR-TARROITUS + REKISTERÖINTI MAX 55″
25,90 € Lisätietoa











