SAMSUNG 85″ QB85C-N UHD 350 NITS 16/7 SOC ( NO WIFI,NO BT )
Tuotenumero: LH85QBCNBGCXEN
2489,00 €
(1983,27 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 53,4 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 207 × 20,5 × 122 cm (senttimetri) |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 3840 x 2160 |
| Liitännät | IR |
| Näytön koko, " | 85 |
| Toiminta-aika | 16/7 |
| Kirkkaus, cd/m² | 350 |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Sisäinen player | Kyllä |
| VESA-standardi, mm | 600 x 400 |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 4000:1 |
| Pivot ominaisuus | Kyllä |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Paneelin tyyppi | VA |
| Virkistystaajuus, Hz | 48 – 75 |
| Vasteaika, ms | 10 |
| Energialuokka | G |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 1904.3 x 28.5 x 1085.3 |
| Tuotteen paino, kg | 41.9 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 178 |
| Katselukulma (pysty), ° | 178 |
| Virrankulutus valmiustilassa, W | 0.5 |
| Käyttöjärjestelmä | Tizen 7.0 |
| Virrankulutus, W | 231 |
| HDMI -porttien määrä | 3 |
| Käyttölämpötila, °C | 0 – 40 |
| Pikselitiheys, mm | 0.487 x 0.487 |
| Muistikapasiteetti | 8 GB |
| Kehyksen paksuus, mm | 11.5 |











