TEQCYCLE LENOVO L15 G1 I3-10110U/15.6FHD/16GB/512SSD/W11P/2Y
Tuotenumero: TLL15G1I3MX04B
549,00 €
(437,45 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Alkuperäinen valmistaja | LENOVO |
|---|---|
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 Pro |
| Näytön koko, " | 15.6 |
| Tallennuskapasiteetti | 512 GB SSD |
| Muistikapasiteetti | 16 GB |
| Liitännät | USB-C |
| Erillinen numeronäppäimistö | Kyllä |
| Näytönohjain | Intel UHD Graphics |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1920 x 1080 |
| Mobiiliyhteys | Ei |
| Sormenjäljenlukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Ei |
| Telakointi | USB-C |
| Smart Card -lukija | Ei |
| Bluetooth | Kyllä |
| Muistin tyyppi | DDR4 |
| Sisäänrakennettu kamera | Kyllä |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Optinen asema | Ei |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 366.5 x 250 x 21 |
| Prosessoriytimien määrä | 2 |
| Akun kapasiteetti, Wh | 45 |
| Bluetooth-versio | 5.1 |
| Integroitu muistikortinlukija | Kyllä |
| Sisäänrakennettu mikrofoni | Kyllä |
| Kiiltävä näyttö | Ei |
| Näytönohjain muisti (dedikoitu) GB | Käyttää keskusmuistia |
| Muistin nopeus, MHz | 2400 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Näytönohjain perhe | Intel UHD Graphics |
| Virtalähde, W | 65 |
| WLAN tyyppi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Muistipaikat | 2 |
| WLAN antennit | 2×2 |
| HDMI -porttien määrä | 1 |
| Intel Virtualisointi teknologia | VT-x / VT-d |
| Intel Hyper Threading | Kyllä |
| Näppäimistöasettelu | Nordic (Finland, Sweden, Norway, Denmark) |
| Intel Turbo Boost, GHz | 4.10 |
| USB-A (USB 3.2) porttien määrä | 2 |
| Vapaat muistipaikat | 0 |
| Intel Smart Cache, MB | 4 |
| Prosessorin kellotaajuus, GHz | 2.10 |
| Intel vPro | Ei |
| Ethernet LAN (RJ-45) porttien määrä | 1 |
| USB-C (USB 3.2) porttien määrä | 2 |
| SSD-levyn tyyppi | PCIe NVMe M.2 |
| Väri | Musta |
| Muistin enimmäismäärä | 64 GB |
| Prosessorin malli | Intel Core i3-10110U (Max. 4.10GHz, 4M, 2C) |
| Tuotteen paino, g | 1980 |
| Prosessorityyppi | Intel Core i3 |







