Hyppää sisältöön

ZYXEL SFP10G-LR, SFP PLUS TRANSCEIVER (10KM), (10 PCS)

Tuotenumero: SFP10G-LR-E-ZZBD01F

2609,00 

(2104,03 € ALV 0%)

Varasto loppu

Kuvaus

Zyxel SFP10G-LR lähetin-vastaanotin-moduuli

10 GbE SFP+ yksimuotokuitumoduli (Single-mode). Maksimi etäisyys 10 km. DDMI (Digital Diagnostics Monitoring Interface) -versio. SFP MSA (Multi-Source Agreement) yhteensopiva.

Lisätiedot

Paino 0.75 kg
Mitat -0.1 × -0.1 × -0.1 cm
Sertifikaatit

TUV

Tuotteen mitat (L x S x K), mm

14.8 x 56.5 x 11.85

Aallonpituus, nm

1310

Enimmäisteho

0.5 dBm

Enimmäisvirta, A

0.285

Herkkyys, dB

-12.6

Kantama, m

10000

Liitäntä

Duplex LC

Tuotteen paino, g

20

Virta

3.14 – 3.46 V

Yhteensopivat tuotteet