SAMSUNG WAF EBOARD WA75F 75″ UHD 400 NITS 12/7 WIFI
Tuotenumero: LH75WAFWLGCXEN
2185,00 €
(1741,04 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 50 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 185 × 18,5 × 113 cm (senttimetri) |
| Pivot ominaisuus | Ei |
| Virrankulutus valmiustilassa, W | 0.5 |
| Virrankulutus, W | 450 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 1716.5 x 87.7 x 1031.9 |
| Tuotteen paino, kg | 49.2 |
| Käyttölämpötila, °C | 0 – 40 |
| VESA-standardi, mm | 800 x 400 |
| Kehyksen paksuus, mm | 17.2 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| HDMI -porttien määrä | 2 |
| Käyttöjärjestelmä | Android 14 |
| Ethernet LAN (RJ-45) porttien määrä | 1 |
| Tallennuskapasiteetti | 64 GB |
| USB-A (USB 2.0) porttien määrä | 4 |
| Sisäinen player | Ei |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 3840 x 2160 |
| Näytön koko, " | 75 |
| Liitännät | RS-232C |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| Toiminta-aika | 12/7 |
| Kirkkaus, cd/m² | 400 |
| Katselukulma (pysty), ° | 178 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 178 |
| Virkistystaajuus, Hz | 60 |
| Pikselitiheys, mm | 78 |
| Vasteaika, ms | 8 |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1200:1 |
| Bluetooth | Kyllä |
| Wi-Fi | Kyllä |
| WLAN tyyppi | Wi-Fi 5 |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
Yhteensopivat tuotteet
-

SAMSUNG WIFI + BT POISTO INFONÄYTÖSTÄ+TARROITUS JA DOKUMENTOINTI 65-98″
129,00 € Lisätietoa -

INFONÄYTÖN ASETUSTEN KONFIGUROINTI + FIRMWARE-PÄIVITYS YLI 55″
70,90 € Lisätietoa -

IDR-TARROITUS + REKISTERÖINTI YLI 55″
42,90 € Lisätietoa -

SMARTSIGNIN ASENNUS SAMSUNG YLI 55″
65,90 € Lisätietoa -

REMOTE MANAGEMENT ASENNUS SAMSUNG YLI 55″
47,90 € Lisätietoa -

SAMSUNG LFD WARRANTY EXT. 3Y 75″ WAF
325,00 € Lisätietoa -

SAMSUNG LFD WARRANTY EXT. 4Y 75″ WAF
439,00 € Lisätietoa -

INFONÄYTÖN ASETUSTEN KONFIGUROINTI YLI 55″
65,90 € Lisätietoa -

SMARTSIGNIN + RM ASENNUS SAMSUNG YLI 55″
65,90 € Lisätietoa -

DS-OHJELMISTON ASENNUS NÄYTTÖÖN + FIRMWARE-PÄIVITYS YLI 55″
70,90 € Lisätietoa -

INFONÄYTÖN TAI TELEVISION DOA TESTAUS YLI 55″
42,90 € Lisätietoa -

DS-OHJELMISTON ASENNUS NÄYTTÖÖN YLI 55″
65,90 € Lisätietoa












