LG SIGNAGE DISPLAY, TRANSPARENT OLED TOUCH, 30″ HD 400CD/M2 18/7, WEBOS
Tuotenumero: 30EW5TP-A
8879,00 €
(7074,90 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 10,02 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 81,5 × 18,8 × 59,5 cm (senttimetri) |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1366 x 768 |
| Kirkkaus, cd/m² | 400 |
| Näytön koko, " | 30 |
| Toiminta-aika | 18/7 |
| Liitännät | Ethernet (RJ-45) |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | N/A |
| Virkistystaajuus, Hz | 120 |
| Vasteaika, ms | 8 |
| Energialuokka | A |
| Paneelin tyyppi | OLED |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Pivot ominaisuus | Ei |
| VESA-standardi, mm | N/A |
| Sisäinen player | Kyllä |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 200000:1 |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 680.2 x 15.3 x 496.2 |
| Katselukulma (pysty), ° | 178 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 178 |
| Virrankulutus, W | 45 |
| Virrankulutus valmiustilassa, W | 0.5 |
| Tuotteen paino, kg | 4.2 |
| Kehyksen paksuus, mm | 7.9 x 7.9 x 7.9 |
| Käyttölämpötila, °C | 0-40 |
| HDMI -porttien määrä | 1 |
| Käyttöjärjestelmä | webOS 23 |
| Näyttövärejä | 1.07 B |
| Ethernet LAN (RJ-45) porttien määrä | 1 |
| Virrankulutus (enintään), W | 86 |
| Muistikapasiteetti | 16 GB |
| Display porttien määrä | 1 |
Yhteensopivat tuotteet
-

INFONÄYTÖN ASETUSTEN KONFIGUROINTI + FIRMWARE-PÄIVITYS MAX 55″
56,90 € Lisätietoa -

SMARTSIGNIN ASENNUS LG:N NÄYTTÖÖN MAX 55″
47,90 € Lisätietoa -

INFONÄYTÖN ASETUSTEN KONFIGUROINTI MAX 55″
47,90 € Lisätietoa -

LG WIFI + BT POISTO INFONÄYTÖSTÄ+TARROITUS JA DOKUMENTOINTI MAX 55″
73,90 € Lisätietoa -

DS-OHJELMISTON ASENNUS NÄYTTÖÖN + FIRMWARE-PÄIVITYS MAX 55″
56,90 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS DESK STAND FOR NS-GLSPROTECTXXX – SET OF 2 1 SCREEN WHITE
37,90 € Lisätietoa -

INFONÄYTÖN TAI TELEVISION DOA TESTAUS MAX 55″
25,90 € Lisätietoa -

DS-OHJELMISTON ASENNUS NÄYTTÖÖN MAX 55″
47,90 € Lisätietoa -

REMOTE MANAGEMENT / CONNECTEDCARE ASENNUS LG MAX 55″
37,90 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS DESK STAND FOR NS-GLSPROTECTXXX – SET OF 2 1 SCREEN BLACK
37,90 € Lisätietoa -

IDR-TARROITUS + REKISTERÖINTI MAX 55″
25,90 € Lisätietoa -

SMARTSIGNIN + RM ASENNUS LG MAX 55″
47,90 € Lisätietoa









