LENOVO USB4 CABLE 1M
Tuotenumero: 4X91U94413
33,90 €
(27,01 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 0,06 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 1 × 11 × 12 cm (senttimetri) |
| Kaapelin pituus, m | 1 |
| Liitin 1 | USB-C |
| Liitin 2 | USB-C |
| Liitin 1 tyyppi | uros |
| Liitin 2 tyyppi | uros |
| Käyttölämpötila, °C | 0 – 40 |
| Tuotteen paino, g | 47.768 |
| Tiedonsiirtonopeus, Gbit/s | 40 |
| Maksimi resoluutio | 8K@60Hz |
| Virrankulutus (enintään), W | 240 |
Yhteensopivat tuotteet
-

LENOVO T16 G5 R5-215/16WUXGA/16GB/512SSD/W11P/3P
2109,00 € Lisätietoa -

LENOVO T16 G5 U5-325/16WUXGA/16GB/512SSD/W11P/3P
2309,00 € Lisätietoa -

LENOVO T14 G7 U5-325/14WUXGA/32GB/512SSD/W11P/3P
2739,00 € Lisätietoa -

LENOVO T16 G4 U5-228V/16WUXGA/32GB/512SSD/W11P/3P
2009,00 € Lisätietoa -

LENOVO TB 16 G8 U9-185H/16WUXGA/16GB/512SSD/W11P/2Y
1255,00 € Lisätietoa -

LENOVO TB 14 G8 U9-185H/14WUXGA/16GB/512SSD/W11P/2Y
1255,00 € Lisätietoa -

LENOVO X1C G14 U7-355/14WUXGAT/32GB/512SSD/W11P/3P
3499,00 € Lisätietoa -

LENOVO X1C G14 U5-325/14WUXGAT/32GB/512SSD/W11P/3P
3319,00 € Lisätietoa -

LENOVO E14 G7 U7-258V/14WUXGA/32GB/512SSD/W11P/3Y
1475,00 € Lisätietoa -

LENOVO T16 G4 U7-258V/16WUXGA/32GB/512SSD/W11P/3P
2149,00 € Lisätietoa -

LENOVO E16 G3 U7-258V/16WUXGA/32GB/512SSD/W11P/3Y
1475,00 € Lisätietoa -

LENOVO T14 G7 R5-440/14WUXGA/16G/512SSD/W11P/3P
2219,00 € Lisätietoa








