LENOVO USB-C CABLE 1.5M
Tuotenumero: 4X91U92143
47,90 €
(38,17 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 0,09 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 1,5 × 17 × 20 cm (senttimetri) |
| Kaapelin pituus, m | 1.5 |
| Liitin 1 | USB-C |
| Liitin 2 | USB-C |
| Liitin 1 tyyppi | uros |
| Liitin 2 tyyppi | uros |
| Kaapelin väri | Musta |
| Käyttölämpötila, °C | 0 – 40 |
| Tuotteen paino, g | 90 |
| Tiedonsiirtonopeus, Gbit/s | 20 |
| Maksimi resoluutio | 8K@60Hz |
| Virrankulutus (enintään), W | 240 |
Yhteensopivat tuotteet
-

LENOVO X1C G14 U5-325/14WUXGAT/32GB/512SSD/W11P/3P
3319,00 € Lisätietoa -

LENOVO T16 G4 U5-228V/16WUXGA/32GB/512SSD/W11P/3P
2009,00 € Lisätietoa -

LENOVO T14 G7 R5-440/14WUXGA/16G/512SSD/W11P/3P
2219,00 € Lisätietoa -

LENOVO T16 G5 R5-215/16WUXGA/16GB/512SSD/W11P/3P
2109,00 € Lisätietoa -

LENOVO T16 G4 U7-258V/16WUXGA/32GB/512SSD/W11P/3P
2149,00 € Lisätietoa -

LENOVO X1 2IN1 G11 X7-358H/14″2.8K-TOUCH/64GB/1TB/W11P/3P
5695,00 € Lisätietoa -

LENOVO REMANUFACTURED T14 G2 I5-1135G7/14FHD/16GB/512SSD/W11P/1Y
805,00 € Lisätietoa -

LENOVO X1 2IN1 G11 U5-325/14WUXGA-TOUCH/32GB/512SSD/W11P/3P
3599,00 € Lisätietoa -

LENOVO REMANUFACTURED T14S G2 I5-1135G7/14FHD/16GB/512SSD/W11P/1Y
925,00 € Lisätietoa -

LENOVO X1C G14 U7-355/14WUXGAT/32GB/512SSD/W11P/3P
3499,00 € Lisätietoa -

LENOVO T14 G7 U5-325/14WUXGA/32GB/512SSD/W11P/3P
2739,00 € Lisätietoa -

LENOVO E16 G3 U7-258V/16WUXGA/32GB/512SSD/W11P/3Y
1475,00 € Lisätietoa





