LG SIGNAGE DISPLAY, UTRA STRETCH (32:9), 37″ IPS FHD 700CD/M2 24/7, WEBOS, WIFI
Tuotenumero: 37BH7N-H
1309,00 €
(1043,03 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 9,13 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 101,7 × 38 × 17,7 cm (senttimetri) |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1920 x 540 |
| Kirkkaus, cd/m² | 700 |
| Näytön koko, " | 37 |
| Liitännät | USB-A (USB 2.0) |
| Toiminta-aika | 24/7 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | N/A |
| VESA-standardi, mm | 400 x 200 |
| Sisäinen player | Kyllä |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1000:1 |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Pivot ominaisuus | Ei |
| Kuvasuhde | 32:9 |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| Virkistystaajuus, Hz | 60 |
| Vasteaika, ms | 14 |
| Energialuokka | B |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 922.3 x 43.5 x 288.3 |
| Katselukulma (pysty), ° | 178 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 178 |
| Virrankulutus, W | 40 |
| Virrankulutus (enintään), W | 50 |
| Virrankulutus valmiustilassa, W | 0.5 |
| Tuotteen paino, kg | 7 |
| Kehyksen paksuus, mm | 15.6/9.3/9.3/15.6 |
| Käyttölämpötila, °C | 0-40 |
| HDMI -porttien määrä | 2 |
| Käyttöjärjestelmä | webOS 6.0 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Näyttövärejä | 16.7 M |
| Muistikapasiteetti | 16 GB |
Yhteensopivat tuotteet
-

LG 43″ EXT 1Y ONE:QUICK SERIES SWAP DE/RE-INSTALL
71,90 € Lisätietoa -

IDR-TARROITUS + REKISTERÖINTI MAX 55″
25,90 € Lisätietoa -

INFONÄYTÖN ASETUSTEN KONFIGUROINTI + FIRMWARE-PÄIVITYS MAX 55″
56,90 € Lisätietoa -

LG 43″ EXT 2Y ONE:QUICK SERIES SWAP DE/RE-INSTALL
139,00 € Lisätietoa -

INFONÄYTÖN TAI TELEVISION DOA TESTAUS MAX 55″
25,90 € Lisätietoa -

REMOTE MANAGEMENT / CONNECTEDCARE ASENNUS LG MAX 55″
37,90 € Lisätietoa -

SMARTSIGNIN + RM ASENNUS LG MAX 55″
47,90 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS LEVEL-550 WALL MOUNT (FULL MOTION, 3 PIVOTS, VESA 400X400) 1 SCREEN BLACK
79,90 € Lisätietoa -

DS-OHJELMISTON ASENNUS NÄYTTÖÖN + FIRMWARE-PÄIVITYS MAX 55″
56,90 € Lisätietoa -

INFONÄYTÖN ASETUSTEN KONFIGUROINTI MAX 55″
47,90 € Lisätietoa -

SMARTSIGNIN ASENNUS LG:N NÄYTTÖÖN MAX 55″
47,90 € Lisätietoa -

LG WIFI + BT POISTO INFONÄYTÖSTÄ+TARROITUS JA DOKUMENTOINTI MAX 55″
73,90 € Lisätietoa











