SAMSUNG 115″ QH115F-X UHD 700 NITS 24/7 SOC WIFI
Tuotenumero: LH115QHFEBGXEN
18529,00 €
(14764,14 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 130 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 277 × 24,5 × 180 cm (senttimetri) |
| Virrankulutus valmiustilassa, W | 0.5 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 3840 x 2160 |
| Liitännät | Ethernet (RJ-45) |
| HDMI -porttien määrä | 3 |
| Display porttien määrä | 1 |
| USB-A porttien lukumäärä | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) porttien määrä | 1 |
| Näytön koko, " | 115 |
| Toiminta-aika | 24/7 |
| Kirkkaus, cd/m² | 1000 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Kaiuttimien teho, W | 60 |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 5500:1 |
| Sisäinen player | Ei |
| VESA-standardi, mm | 1000 x 600 |
| Pivot ominaisuus | Kyllä |
| Paneelin tyyppi | VA |
| Virkistystaajuus, Hz | 120 |
| Vasteaika, ms | 6.5 |
| Energialuokka | A |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 2565.2 x 34.1 x 1467.6 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 178 |
| Katselukulma (pysty), ° | 178 |
| Tuotteen paino, kg | 83.7 |
| Virrankulutus, W | 836 |
| Käyttöjärjestelmä | Tizen 8.0 |
| Muistikapasiteetti | 16 GB |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Käyttölämpötila, °C | 0 – 40 |
| DCI-P3, % | 93 |
| Ympäristösertifikaatit | EPEAT Silver |
Yhteensopivat tuotteet
-

NEOMOUNTS SCREEN WALL MOUNT (FIXED, VESA 800X600-1500X900) 1 SCREEN BLACK
229,00 € Lisätietoa -

SAMSUNG LFD WARRANTY EXT. 2Y 95″ +
1519,00 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS VESA EXTENSION KIT FOR WL40S-950BL18 (VESA 1200X900) 1 SCREEN BLACK
80,90 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS MOVE LIFT XL MOTORISED MOBILE STAND INCL. STORAGE BOX, 10 CM. WHEELS FLOOR – VESA MAX 1200X600
1035,00 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS SCREEN WALL MOUNT (TILT, VESA 800X600-1500X900) 1 SCREEN BLACK
255,00 € Lisätietoa -

SAMSUNG LFD WARRANTY EXT. 1Y 95″ +
795,00 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS SCREEN WALL MOUNT (FULL MOTION, VESA 800X600) 1 SCREEN BLACK
349,00 € Lisätietoa









