PHILIPS 43BDL3511Q 43″ UHD 400 NITS 18/7
Tuotenumero: 43BDL3511Q/00
595,00 €
(474,10 € ALV 0%)
Lisätiedot
| Paino | 13,8 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 106,8 × 12,4 × 69,5 cm (senttimetri) |
| Liitännät | Audio (3.5mm) |
| Toiminta-aika | 18/7 |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Pivot ominaisuus | Kyllä |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Katselukulma (pysty), ° | 178 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 178 |
| Kirkkaus, cd/m² | 400 |
| Näytön koko, " | 43 |
| VESA-standardi, mm | 200 x 200 |
| Tuotteen paino, g | 10700 |
| Energialuokka | G |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 3840 x 2160 |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1200:1 |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| Vasteaika, ms | 8 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 973 x 63.5 x 561.2 |
| Kehyksen paksuus, mm | 13.9 |
| Kaiuttimien teho, W | 2 x 10 |
| Virrankulutus, W | 105 |
Yhteensopivat tuotteet
-

MB PUBLIC FLOORSTAND BASIC 150 INCL.SHELF
245,00 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS MOVE LIFT MOTORISED MOBILE STAND INCL. STORAGE BOX, 10 CM. WHEELS FLOOR – VESA 100X100 UP TO 800X600 1 SCREEN BLACK
855,00 € Lisätietoa -

MB UNIVERSAL WALLMOUNT FIXED MEDIUM, MAX 50KG, VESA MAX 400X400 MM
47,90 € Lisätietoa -

MB VESA FLEXARM M FULL MOTION SINGLE
58,90 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS SCREEN PILLAR MOUNT (FIXED, VESA 600X400) 1 SCREEN BLACK
189,00 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS MOBILE FLOOR STAND (HEIGHT ADJUSTABLE: 128,5-145 CM) 1 SCREEN BLACK
225,00 € Lisätietoa -

MB PUBL CEIL.MOUNT M SINGLE 30KG MAX.400
205,00 € Lisätietoa -

M VESA FLEXARM L FULL MOTION DUAL
106,90 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS LEVEL-850 WALL MOUNT (FIXED, VESA 200X200) 1 SCREEN BLACK
54,90 € Lisätietoa -

M PRO SERIES – ENCLOSURE 43″ WALL SMALL BLACK
355,00 € Lisätietoa -

NEOMOUNTS FLAT SCREEN CEILING MOUNT (HEIGHT: 106-156 CM) 1 SCREEN BLACK
98,90 € Lisätietoa -

MB PUBLIC FLOORSTAND BASIC 180 INCL.SHELF
295,00 € Lisätietoa










